69 Veer, mej wed. C. van dor, in glas en verfwaren, Krommestraat 40 A^eer, C. J, van der kuopinan in groenien, Bloeniend.binnenp. 4 A eer, H van der, waschbleekerij, Metgensbleek 1 A eer, J., lood- en zinkwerker, Soesterweg 25 A'eer, J. van der, schoenmaker, Breedcstraat 88 Veer, J. van der, broodbakker, in kruidenierswaren, Soesterweg 126 eger, N, condncteur EL. IJ. S., Oude Vlasakkerweg 6 A elde, Groute Balderhaar ten, part., Zand 89 eldliuizen, E, onderwijzer, Schiinmelpenninckstraat 37 A eldhuizen, J., landbouwer, Zogstraat LI Veldhuizen, W in fruit en groenten, Appelmarkt 12 A eldman, W., agent van politie, Breedestraat 19 A els Heijn, Nin koloniale waren, lid van. den gemeenteraad, Varkensmarkt 9 A m, J E. van der, in kruidenierswaren, Zvvanenhalssteeg 2 A ennes, A., melkslijter, Heiligenbersjweg 68 A'erbeek, J. W., smid, Soestervveg 37 Arerburg, A A., onderwijzer, Puntcnburgerlaan 1 A erhaar, .1. O, vunrwerker H. IJ. S, Stellingwerfstraal 16 A erhaar, Th., suikerballenmaker, Krommestraat 49 A erheij Sr., H. M, mr. sebilder, Westsirigel 22 Verbeij, J. Ii., bouwondernemer, Stationsstraat, 27a A erhcuvel, H., timinerman, Aehter Arnh.poortwal 5 A'erhoef, J., speelman, Groo'e Spui 9 Verkerk, H. M. G., kunstschilder, Heiligenbergweg 13 Arerkerk, L. 0. Bron, partHeiligenbergweg 13 Verkuil, AV., behanger, Muurhuizen 26 A erlaan, K., militair apotheker, le kl., Utreehtscheweg 57 Arermeij, J. J., spekslager, 't Zand 19 A ermolen, A. T. R., waskaarsenl'abriek, wasehbleeker, Kl. Nackte- gaalsteeg en Zuidsingel 53 A ermolenDamen, A. T. R., in prima geel wit bijenwas en kcrk- kaarsen, benoodigdkeden voor altaar en kerkgebruik, Zuidsingel 53 A ermolen, C M. M, apotheker, Langestraal 2 Vermolen, T. A. M., firma R. G. M. van Beek, kruidenier, Lange- straat 101 A'ernooys, M., gepens. machinist H. IJ. S., Soesterweg 34 Aerschuur, G., stalhouder, Kampstraat 51 Aerschuur, G., stalhouder, Aehter de Kamp 66 Aerschuur, H., gep. mil, Beekensteinschelaan 7 A ersendaal, G, opperwachtmeester veldart., Ruiterstraat 3 A ersluys, A. L., lichtdrukker, steendrukker, Hendrik van Vian- denslraat 37 zie pag. 70) A erspoor, L. E, adj. onderoff. infanterie Kazerne 3

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 243