I 71 A olkers, W. M. C,, hoefsmid art., Hessenstraat 1 A'ollenhoven, E. van, koopman, Weijerstraat 8 ollenhoven, J. van, koopman, grossier in granen, Langegracht 33 ollenhoven, S. van, koopman, grossier in granen, Gruote Koppcl 14 olmer, Jr, P., scbilder en behanger, Kampstraat 46 Volmer, Chr., behanger, Bergstraat 34 Volmer, E. A. W., behanger, Bergstraat 34 y Volp, C limmerman, Veidstraat 7 Volp, EL., limmerman, St. Andriesstraat 20 Vonliof, J., timmerman, Stellingvverfstraat 21 Vonk, A., broodbakker, Havik 26 Vonk, W., koek- en banketbakker. Langestraat 69 Voogd, IV. de, tapper en logemcnthouder, Varkensmarkt 5 Voorbeytel, J., kleermaker, Puntenburgertaan 2a Yoorburg, G, landbouwer, Oude Soesterweg 11 Voorn, A J., steenhouwer, Beekstraat 10 oorst A'ader, mr. P. J. P. van, kantonreehter, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 4 Voort, Th. Ch. van tier, tandarts, Groote Bergstraat 18 Spreekuren dagelijks van 912 en I41 '2uitgezonderd Zondags. Yoorthuis, P., reiziger, Arnh.weg 50 ormer, J. J., sigarenfabrikant, Muurlmizen 93 y Vos, G. W., brouwersknecht, Breedestraat 34 os. G. J. A., winkelicr in manufacturen, Bloemendalsebestr. 3 os, J. B. J., boekhouder, Etleboogsteeg 2 os, P. X.. de, passementwerker, aansprAchter't Oude Weeshuis 6 Vos, K. de, sehoorsleenveger, Arnhemsckestraat 29 redeling, H., tuinman, Arnbemsebeweg 88 reeswijk, Th., brood- en koekbakker, Bloemendalsehestraat 5 ries, A. de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Lange straat 26 Vries, A. de, landbouwer, Liendertscheweg 1 ries, A. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 Vries, B. de, landbouwer, Monmkenpad 60 Vries, D. de, stoker H. 1J. S. M, Stellingwerfstraat 66 ries, D. H. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 0 Vries, mej. wed. 1). H. de, tapster, Koningstraat 24 Arries, H. A. de, in ijzerwaren, huidenzouterij, Kampstraat 16 Vries, mej. wed. J. A. de, in ijzerwaren, lompen, beenen, Lieve Vrouwestraat 1 Vries, J. II de, landbouwer, Woestijgerweg ries, L. M de, in borstelwerk, Krommestraat 24 ries, S. G. de, leeraar II B. S., Sohimmelpenninekslraat 46 A'rij, J., metselaar, Muurhuizen 129

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 245