VV A rijda?, W. H. E, luitenant-adjudant le Reg. veldart., Pieter Bothstraat 3 Yrije, D. de, koedrijver, Molenstraat 19 Vrije, H. de, oppasser, talelbediende, aanspreker, Hellestraat 24 Yulpen, J. van, ambt. H. IJ. S Van Asoh van Wijckstraat 5 Vulpen, W. van, landbouiver, Lageweg 16 Yunderink, G. W. C., predikant Ned. Herv. gemeente, Hendnk van Ariandenstaat 7 Vuurst, T. van de, landbouiver, Isseltscheweg 22 A'uurst, D. van de, koopman, Zuidsingel 23 Waa, VV. van der, mach. H. IJ. S., Stellingwerfstraat 76 YVaag, A J. van dor, part., Puntenburgerlaan 24a Waal, P. de, reiziger, Oude Vlasakkerweg 37a Waard, mej. E. W. de, onderwijzeres, Sehimmelp slraat 52 Wagenaar, A., groot- en kleinhandel in aardappvlen, Muurbuizen 29 Wagenaar, A, in aardappelen, Arnb.iveg 46/48 Wageningen, moj. C. van, in witte goedcron, Langestraal /I Wageningen, J. van, kleerniaker, Westsingel 26 AVogner, J. C, kapitein inf., Zuidsingel 43 AYagt, H., spoorwegbeambte H. IJ. S, 2e Wolfertdwarsstraat II Waf K.z J. van der, boter- en melkfabrikan', Van Campenlaan 4 Walet, A., landbouiver, Acliter 't oude Weeshuis 22 Walet, A., landbouiver, Teutstraat 29 Walet', E., smid, H IJ. S., Wolfertstraat 18 AValet, P., tapper, Havik 38 Wamelen, J. C A. van, stalhouder (firma Ivlober A an AVamclen) Lange Beekstraat 16 Wandelen, WT. J. van, kleermaker, concierge r. c. jongensscholen, Breedestraat 16 - AArandelen, J. W. K. van, sehilder, Meine Spui Want, mej. C. P. M. van der, leerares boekhouden M. 0., Paulus Buyslaan 6 Want Co firma van der, boek-, kunst- en handelsdrukkery, Beckensteinschelaan 38 Want, mevr. de ived P. van der, Paulus Buyslaan 6 Want, mej. W. van dor, part, Muurbuizen 91 Wapstra, A., opzichter locomotief- en treindienst H. IJ. S. AI Puntenburgerlaan 23 AATarnsinck, mevr. wed J. E. M partJoban v Oldenbarnevoldlaan o. AVart, E. van der, timmerman en aannemer, Bloemendalschestraat 9 AATassenberg, B. C., kantoorbediende, Hof 46

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 246