73 WassenbergWondenberg, mej. G., modiste, Stad Parijs, Hof 40 Wassink, G., timmerman, aarinemer, St. Andriesstraat 22 Water, B. vail de, meubelmaker, Burgerbuurt 18 Waterschot Coin comestibles, Langestraat 43 Watervis, T., leeraar in het boekhouden, Beekensteinschelaan 30 Weber, W. A. H., zeepfabrikant, Soesterweg 95 Weelderen, W. G., gepens. ambtSchimmelpenninckstraat 22 Weerd, H. G. van der, commies posterij, Weijersstraat 13 Weerhorst, J. van, landbouwer, Teutstraat 41 Weevers, dr. T., leeraar H. B. SBergstraat 11 Weezal Errens, A. P. H. J. van, leeraar teekenen H. B. S., Schimmelpenninckstraat 28 Weg, A. van de, drogisterij ,,'t Roode Kruis," handel in chemicalien, verbandartikclen, verfwaren, olien en vernissen, Langestraat 23 Weide, M. van der, journalist, Beekensteinschelaan 24 Weissing, G. H., fitter, Soesterweg 03 Wei, R van 't, onderwijzer, Havik 13 Welderen Rengers, S. G. baron van, commiss. in effecten, firma Asch van Wijck, Bergstraat 7 Welderen Rengers, W. Tj. baron van, 2e luit. huzaren, Bergstraat Wellerd, mej. wed. J., vischhandel, Muurhuizen 88 Welles R. V, zadelmaker huzaren, Kampstraat 84 Welling, A. Lkleermaker, in gemaakte goederen, Krommestraat 43 Welling, H. J. D., ambtenaar^H. 1J. S., Arnhemscheweg 28 Wels, R,bediende, Aldegondestraat 35 Welters, J. L, militair sehoenmaker, Krankeledenstraat ^14 Wclvaardt, P. P., steenhouwer, Kleine Nachfegaalstceg 5 Wcndt, J. K, part,, Wilhelminastraat 4 Wentink, B., in koloniale waren, Arnhemschestraat 11 Wcntink, E. W. J., onderwijzer, Langegracht 13 Wentzel, J. W., hofphotograaf, Langestraat 112 Wcrf, J. van der, in kruidenierswaren, Kampstraat 37 Werf, J. S. van der, muziekant 5e reg. inf., Elleboogsteeg 18 Wcrkhoven, J., koetsier, Bissehopsweg 59 Wcrnas, J. S., gep. maj. inf, Van Campenlaan 1 Wcry, A., koffiehuishouder, IJtreohtschestraat 14 Wesseling, E., leeiaar IP B S Weijersstraat 5 Wesselman, J. J., fabrikant bamboe-rietwerken, Regentesselaan 17 Wcssels, G., kok en banketbakker, Langestraat 117 Wessum, H. van, part., Muurhuizen 107 Wcssum, J. van, in goud- en zilverwerken, dirccteur bank van leening, Krommestraat 18 Westcndorp, J. J., commies H. IJ. S., Soesterdwarsstraat Westerlaak, G. van, tapper, Hof 7

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 247