74 Westhofvan Doorn, mej. wed. M., wasch- en bleekerij, Pieter Wi Bothstraat 21 wi Wetering, G. J. van de, varkenskoopman, Arnhemselieweg 59 Wi Wetering, J. van de, Bisschopsweg 41 Wi Wever, E., onderwijzer, Ylasakkerweg 2:! Wi Wevers, wed. J. W. A., in kruidenierswaren, Hellestraat 73 Wi Wiedenbrugge geb. Van llonkelaar, mej. wed. H. J., part., Lange- WTi straat 76 a Wi Wiedenbrugge, mej. M. R,, in modes, Langestraat 76 Wi Wiegman, 11commies rijksbelastingen, Puntenburgerlaan 13 Wi Wieringen, K. van, vleesebhouwer, Bioemendalscbestraat 1 Wi Wight, A., eonducteur H IJ. S., Arnhemseheweg 603 Wi Wight, Th. G. I., klerk H. IJ. S., Arnhemseheweg 60s Wi Winter, L. S. de, koopman, Heiligenbergweg 6 Wi Wiggerman, G., brievenbesteller, Kleine Gasthuislaan 63 Wi Wijaarde, E. C. van, fourier huzaren,- Ruiterstraat 8 Wi Wijk, W, adj.-onderofficicr, kazerne infanterie 2, Leusderweg 43 Wi Wijk, mej. wed. B. van, bierhuishoudster, Weverssingel 27 Wi Wijland, mej. Alijda van, Kortegracht 22 Wi Wijland Sr., G. van, timmerman, Koningstraat 10 Wi Wijnands, H., tuinier, Appelweg 17 Wi Wijnands, T., klompenmaker, Bioemendalscbestraat 24 Wi Wijnen, J., tuinman, Soesterweg 132 Wi Wijnen, P. J muzikant, Krommestraat 50 Wi Wijngaarden, U. van, ambtenaar H. IJ. S., Puntenburgerlaan 5 Wi Wijngaardert, L. van, schilder, Arnhemseheweg 41 W( Wijngen, W. van, snelpersdrukkerij, Lange Beekstraat 13, (kantoor Wc en drukkerij Scherbierstiaat 3) Wc Wijntjes, R., Steliingwerfstraat 3 Wc Wijntjes, W landbouwer, Birkt 4 Wc Wijs, mej. C. G. M., partNieuwstraat 17 Wc Wijs, G. de, agent van politie 3c klasse, Hellestraat 111 Wc Wilienborg, E. J., spekslager, Krommestraat 3 Wc W ilde, J. de, direeteur gemeentereiniging, Kleine Koppel 32 Wc Wilde, J. de, tuinman, Heiligenbergerweg 37 Wc Wilde, M. de, timmerman, Kleine St Janstraat 9 Wilde, J. van der, tafelbeliende, aanspreker, Ijange Beekstraat 7 A Wc Wrildeman, B., schilder, Krommestraat 61 Wildeman, J., metselaar, Langegraeht 15 Wc Wildeman, P., accountant, leeraar M. O., Zuidsingel 2 Wc Wildt, A., part., Van Asch van Wijckstraat- 11 Wc Wblhelmus, P., stoker H. IJ. S., Westerstraat 13 Wc Willemse, D, schoenmaker, Seherbierstraat 13 W'c IVillemse, G. W,, in brandstoffen, Steliingwerfstraat 61 Wc

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 248