z y 76 Worffel, H., part., Arnhemschestraat 13 Worffel, H gep. opzichter N. C. S., Utrecbtscheweg 60 Worp Jr., B. van der, directenr Ambachtsscb jol, Nieuweweg 5 Worsteling, J. W., timmerman, Havik 25 Wondenberg, A. van, klerk, Lange Beekstraat 17 Woudenberg, G., Kampstraat 27 Woudenberg, H., in koloniale waren, Bloemendalschestraat 62 Woudenberg, P part., Kampstraat 27 Woudenberg, E landbouwer, tolgaarder a/d. Kopermolen Woudenberg, J Bloemendal 72 Woudenberg, J. N. van, kleermaker, Soesterdwarsstraat 7 Woudenberg, N. A van, kleermaker, Zuidsingel 2 Wondenberg, N. W. van, sohoenmaker, in schoenw., Langestraat 25 Woudenberg, W. F, varkensslager, Langegraeht 19 Woudstra, J., directenr der maalsohappij tot weezenverpleging in bet huisgezin. „Zandbergen", Woest ijgenveg 11 Wrangel auf Lindenberg, jkbr. E. W. von, ritmeester huzaren, Beekensteinsehelaan 36 Yfs, W., ploegbaas H. 1J. S., Soesterweg 852fi Yken, E. van, schipper, Wolfertstraat 14 Yken, J. van, schipper, Kleine Koppel 17 Yperlaan, mej. J. C, onderwijzeres, Aohter Luiaard 38 Yperlaan, mevr. wed., part., Achter Luiaard 38 Zaclite, II. J., adsp. H. IJ. S., Pieter Pijperstraat 9 Zadoks, M. godsdienstoriderwijzer Ned. Isr. gemeente, Kampstraat 44 Zalingen, A. J. van, banket-, koek-en brood bakkerij, Langestraat 1 Zalm, M. A. van der, agent van politie 3e klasse, Soesterweg 1071 Zanten, N. van, landbouwer, Arnhemsoheweg 70 Zeeman, P. W. L., onderwijzer, Lange Beekstraat 12 Zegelink, J. A., ploegbaas, Appelweg 0 Zeggelaar, .1., agent van politic 3e klasse, Vlasakkerweg 26 Zegwaard, P., hoefsmid, Kampstraat 70 Zeper, mevr. de wed. P., Schimmelpenninckstraat 32 Zevenbergen, J., huisvader „Militair Tehuis", Lange Beekstraat 3 Ziegeler, dr. K. E., officier van gezondheid lc klasse, Hendrik van Viandenstraat 1 Zijl, T). van, landbouwer, Heiligenbergcrweg 62 Zijlstra, J. G., klerk posterij en telegrafie, Tuinstraat 6

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 250