51 Het Centraalbureau is gcopendop werkdagen 's morgens 8 tot savonds 9; op Zon- en erkende feestdagen 'sin. 12' 42 'sm. Yoor eene kostelooze verbinding met het Centraalbureau zijn door het. Gemeenlebestuur aangewezen: hot Raadhuis (West- singel), het bureau van politie (Utreehlsehcstraat), de Gemeente- gasfabriek (Smallepad) en de woning van den Opperbrandmeester (Utrechtschestraat 34). A oor publie/ce spreekcel te Amersfoort is aangewezen een aan het einde van de Utreehtschestraat nabij liet Politiebureau gelegen gebonw, mede voor Centraalbureau bestemd. A'oor elk gesprek in plaatselijk verkeer, met een geabonneerde bedragen de kosten 10 cents en voor een intercommunaal gesprek 30 cents. Gesprekken tusschen geabonncerden, in plaatselijk verkeer, v onion niet kosteluos gevoerd, alleen met het inwerpen van een dubbellje. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost 40 'sjaars Voor een dringend gesprek wordt 1.—berekend; ditheeftden voorrang boven de „gewone" gesprekken. Voor inlercommuriaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de ge- meentenAlkmaar, Amersloorl, Alinelo, Allen, Amsterdam, Apel- doorn, Arnhem, Baarn, bloemendaal bij Haarlem, Mreda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, 's-Gra- venhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Borne, s-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmuiden, Leeuwarden, Heiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Osch, Itoermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, eido, elp, laardingen, Vlis- singen, Wageningen met Renkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndreeht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort: No. 155 L. van Achterbergh, Arnhemschestraat. 80 Amersf Bank, Kortegracht. 19 Amersf, Courant [Aan Cleef], lvortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plantsoen. 106 Amicitia Secretaris, Johan van Oldenbarneveldlaan 28. 87 Jhr. J. V\. A. Barchman uytiers, Regentesselaan. 143 A. Bast Zoon, Groote Spui. 178 Mr. J. K. H. de Beaufort, Zand. 166 Robert Beck, Langestraat. 127 Air H. J. M. van den Bergh, AVilhelminastraat. 60 G. Berns, van Persijnstraat. 52 Bestelgoederenloods H. IJ. S. M.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 57