o 03 Achteveld en Stoutenburg. Ondernemer P. van den Hengel, Kamp- slraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Woemdag en Zaterdag nam. 3. Amerongen, Leersum en Tiel. Ondernemer G. P. Gerth. W.z., Utrechlsehestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam 3 Amsterdam. Ondernemers E. Been Z men, Vertegenwoordiger G. Beutick, Krankcledenstraat 26, ellcen dag voorm. 7'/i- Nemen ook goederen aan ter verzending naar: Arnhem en omstreken, Apeldoorn, Abeoude, Baarn, (2 maal daags 7'/a v.m. en 3 n.m.), Breda en omstreken, Breukelen, 's-Gravenhage en Seheveningen, Deventer, Dordrecht en omstreken, Ensehede, Gouda en Schoonhoven, Groningen, 's-Hertogenbosoh, Leeu warden, Hilversum,Loenena/d.Veeht, Nieuwersluis.Nijmegen, Rotterdam, Sncek, Tilburg, Utrecht, Zeist en omstreken, Weesp, Zwolle, Zutfen, Bussum, Naarderi, Huizcn, Blarieum en Laren. Beslellingen en pakketten des avonds te laten bezorgen of te laten afhalen door den bode G. Beutick, Vertegenwoordiger van Been Zonen. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utreehtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag nam. 0 en Vrijdag nam 3. Ondernemer M. Muts, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Barneveld. Ondernemer E. J. Klomp, Kampstraat 47, bij D. A. Sehuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 41/2. Ondernemer B. van Eem, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Dinsdag en Vrijdag nam 4. Ondernemer W. van Bruggeu, Utreehtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Ondernemer P. Bos, Utreehtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Zaterdag nam. 3'/3. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos E z Bioemendal 27, bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bioemendal 24, bij T. van den Hoven, Vrijdag nam 12'/2. Bunschoten en Spakenburgi Ondernemer W. van den Hoogen, buiten Kamppoort 2, (melkfabriek), Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, ellcen dag voorm. ll'/j- Doom. Ondernemer R. van Woudenberg, Arnhemscheweg 10, bij J. P. de Greet', „de Arend," Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Driebergen en Coorn. Ondernemer E Esmeyer, Utrechlsehestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag voorm Eemnes Ondernemer G. van Leer, Utreehtsehestraat 27, bij B. J. Jens, V'ijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Schreuder, Appel markt 7, bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 1 '/2.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 69