04 Hilversum. Ondernemer van den Hoek, Koestraat 11, elhen dag voorm. 8. Ondernemer M. Muts, Appelmarkt 8, bij D. Dijs, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Hoevelaken Ondernemer G. Heikamp, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „lloskam," Vrijdag nam. 1. Hoevelaken, Schuurdorp en Voorthuizen. Ondernemer R. van Dijk, Beestenmarkt „Stadsherherg," Maandag en Vrijdag nam. 3. Leusden. Ondernemer G P. Gerlh W.z., Utrechtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ondernemer H. Kaats, Appelmarkt 7, bij A. van den Hoek, MaandagWoensdag, Vrijdag en Zaterdag middag 12. Nijkerk. Ondernemer C. van den Brink, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam," Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemsler wed. YV. A. Buonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Maslwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 5'/2. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat 53, bij C. P. Goes, „Roskam" en Scherbierstraat J1, bij JRijnders, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hot 10, bij R. Ileere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. NijkerkUtrecht. Ondernemer Kieft, Kampslraat 47, bij D. A. Sckuld, Dinsdag en Zaterdag nam. 7 en Vnjdctgmiddag i2. Putten. Ondernemer C Schreuder, op den Hot 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G van Beek, op den Ilof 16, bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Ilof 16, bij R. Heere, Dinsd g en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Scherpenzrel. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt 9, bij N. Vels Hevn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van der Weerd, Utrechtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Santen, Utrechtsehestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2l/2. Soest. Ondernemer H van Herwaarden, Utrechtsehestraat 27, bij B. J Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Soest en Sorstdijk. Ondernemer A. Westerveld, Utreehtschestraat 27, bij B. J Jens, Maandag, WoensdagVrijdag en Zaterdag nam. 2. Soest, Baarn, Hilversum, laren en 's-Graveland. Ondernemer J. Fakkeldij, Appelmarkt. 7, bij A. van den Hoek, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Utrecht. Ondernemer J. Rijnders, Scherbierstraat 11 en bij N. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag voorm. 5.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 70