Utrecht. Ondernemer J. van Doom, St. Jansstraat. 20, Dinsdag, Don- derdag en Zaterdag voorm. 5 '/2. Ondernemer II. van de .Biezenbos, Ivoestraat 16, Dinsdag, Donderdag e Zaterdag voorm 5. Wourienberg. Ondernemer Job. van Dijk, Varkensmarkt 5, bij W de Voogd, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat 9, bij D. H. G. Ht.mann, lirma G. J. van der Zoo de JonsMaandag, Woensdag en Vrijdag. Ondernemer H. A. Helms, Koestraat 11, bij E. van den Hoek, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Zeint. Bode B. van Kempen, op den Hof 16, bij R. Iieere, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 5 Ondernemer van Essen, Utrechtschestraat 27, bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Onderneemster ved. W. A. Boonen, Kampstraat 86, bij wed. A. Mastwijk, Donderdag nam. 7. STOOM BOOTDIENSTEN. AmersfoortSoestBaarnAmsterdam. A. P. Houtzaager H. van Veen, Ondernemers. Ian Amersfoort: Woensdagmiddag 12 en Zaterdagavond 8. Amsterdam: Maandag- en Donderdaqavond S. Amersfoort-AmsterdamRotterdam. J. en A van der Schuyt, Rotterdam, Ondernemers. Van Amersfoort: Vrijdagmiddag 12. Amsterdam: Woensdagmorgen 12. Rotterdam: .Dinsdagmorgen 10. Markten te Amersfoort. V/eekmarkt: iederen Vrijdag. Paardenmarkt: 30 Maart, 23 April, 20 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Dinsdag. Schapen- en Varkensmarkt: iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 26 en eindigt 31 Oct. Lootdag 21 Oct. Weekmarkten. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Eraneker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., JSijkerk op de Veluvve weekm., ook voor rundvee Dinsdag. Amersfoort b., Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Purmerend, Breda, Zall-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waal- wijk, Medemblik graanm. Woensdi.g. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten vee, Sehoonhoven b., Wijk bij Duurstede, Wageningen, Medemblik

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 71