09 J. li. C. Kuylaars, Adjunct-commies. R. M. Loman, Klerk. Mr. J. K. H. de Beaufort, Volontair. 2e afdeeling. L. A. baron van Ittersum, Controleur der belastingen en van het bevolkingsregister. R. Groenveld, Commies. J. Busquet Sr., Adjunct-commies. J. C. ten Bruggeneate, Klerk. BURGERLIJKE STAND. Oecommitteerden. M. L. Celosse, I Jhr. S. M. van Reigersberg E. L. Yisser, Versluys, Iloofdcommies. Jhr. J. W. A. Barchman Wuytiers, I R. Groenveld, Commies. Mr. P. J. F. van Voorst Vader, COMMISSI E VAN WETGEVING. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- M. L. Celosse, tiers, C. J. Plomp. Commissie inzake eoentueele regeling van den rechtstoestand van ambtenaren en werkHeden. H. W. van Esveld, Voorz. C J. Plomp, S J. van Duinen, I D. Gerritsen, A. H. van Kalken, I Mr. J. Iv. H. de Beaufort, Seer. Commissie ran toezielit en beheer over de gemeente boekerij. Dr. J H. Moll, Pres. Dr. A. H.'C. van Driel, R. O. N. W. N. Coenen, Seer. A. M. Kollewijn N.z Mr. J. Hcyligers, Penn. H. van Manen, Amanuensis. Dr H. J. Reynders, Gemeente-archivaris. K. van der Burg, Gem.eente-ontvanger. N. G. van de Stadt, Ambtenaar ten Icantore van den Gem.-ontvan.ger. A. L. van Leer, M. 0. N. B., Ambtenaar, belast met degerecblelijke vervolging voor gem.-belastingen. J. A. Hoksbergen, J. Kerkhoff en D. de Groot, Scliatiers en J. C. van Eybergen, Herschatter der huuric. van dranklokalen. J. W. Putman Cramer, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vimr-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gekwalificeerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld. W. J. H. Hageman, Sluiswachter. J. D Struve, Marktmeester. R. Groenveld, Commissaris van inkwartiering H. van Manen, Concierge, van het Raadhuis.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 75