I 85 WN. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. Dr. P. K. Billots, leeraar in natuur- en scheikunde. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, concierge. P. W. Ebert, amanuensis. Opleiding voor het Staatsexamen tot toelating aan de Universiteit. W. H. Chr. van Esveld, litt. class, docts., Langestraat 21. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor de provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. K. ten Bruggencate, .te 's-Gravenhage. Plaatselijke eommissie van toezicht. J. C. Ilolandus Hagedoorn, Pres. Mr. A. van Traa, T. Sanders, Secr.-penn. J. E. A. Bischoff. Dr. A. H. C. van Driel, R. O. N. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijkssubsidie f 11.000, schoolgeld 60; enkele lessen van f 6 tot f 15 'sjaars). G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde en kosmographie. E. Wesseiing, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. P. K. Lulofs, leeraar in schei- en delfstofhmde. Dr. Th. Weevers, leeraar in natuurlijke historie. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden. A. G. van Os, leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Kerkkamp, leeraar in wiskunde. H. Corver, leeraar in natuurkunde. Dr. E. J. Beumer, leeraar in staatswetenschappen. L. Stokvis, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde en ge schiedenis. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal-en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. H. C. van Eyk van Voortkuysen, leerares in de Hoogduitsche taal en letterkunde. J. C. A. Havinga, leeraar in de Fransche taal en letterkunde Dr. E. Kruisinga, leeraar in de Nederlandsche- en de Engelsche taal en letterkunde en de geschiedenis.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 91