87 Commissie tot wering van schoolverzuim. N. van Veen, Voorz. F. F. Spiekermann, J. van der Horst, Seer. j Th. J. H. Bianchi, J. van Eeden, j G. Dekker, J. A. Stoopendaal, I H. C. Langereis. M. van Lingen, RIJKS-NORMAALINRICHTING. N. van Veen, Directeur, leeraar in reken- en meelkunde. C. J. F. Prins, leeraar in de Nederlandsche taallezen en schoonschrijven. P. van den Iiooff Az., leeraar id. J. van der Horst, leeraar in aardrijkskunde en algebra. S. Snijder (Soest), leeraar in natuurlijke liistorie en physica. P. Keete (Leusden), leeraar in paedagogie en geschiedenis. J. C. A. Havinga, leeraar in de Fransche taal. A. Veen, leeraar in zang. P. Cruyff, leeraar in handteelceneu. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. S. C. J. Verwey, leerares in imttige liandwerken. Afd. van het Ned. Onderwijzersgenootschap. G. A. L. Spelberg, Pres. A. Veen, Seer. G. Nijsen (Stoutenburg), Vice- P. van 4 Wei, Penn. pres. Commissie voor de arrondissements-leesbibliotheek. L. B. Fikkert, Voorz. P. van den Hooff Az., Biblioth. J. van der Horst, Openbare school, le soort, voor meisjes. (Schoolgeld: voor gewoon lager onderwijs f 25, met de Fransche taal /40, met de Fransche- en Hoogduitsche taal /55, met de Fransche-, Hoogduitsche- en Bngelsche taal f 70). M. van Lessen, Hoofd. M. van Lingen, P. de Groot. A. C. M. J. Duyster, echtg. van G. F. Nijland (Hoofdade), M. M. van Mill, id. G. van 't Slot, id. A. C. H. van der Nagel, J. R. Spruyt, wed. D. F. van Slooten. M. C. E. Beck, M. C. van Hilten, J. W. E. Daamen, E. W. de Waard.

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 93