90 T. Watervis, onderwijzer in boekhouden. R. van 't Wei, onderwijzer in zang. E. H. Buytenhuvs, onderwijzer in de Nederlandschc taal. A. A. Yerburg, onderwijzer in rekenen. G. P. Nijland, onderwijzer in Icennis der natuur. A. B. van der Klein, onderwijzer in teekenen. H. C. van Eyk van Yoorlhuysen, onderwijzeres in Buiisch. Ambachtsschoo! voor Amersfoort en omstreken. (als reehtspers. erkend bij Kon. besluit 9 Maart 1900, no. 16). Mr. P. D. graaf Schimmelpenninek, II. N. L. (Utrecht), Eere-voorz. A. H, Hemmiga, H. E. Hoekstra, W. H. Kam, C. Prins G.z., G. Blok, P. S. K. Wolterbeek. G. J. Buys, Voorz. H. J. Wolter, Onder-voorz. J. W. C. Bloem, Seer. Ed. van Vollenkoven, Penn. P. Wesseling, A E. R. Arnold, W. van den Donker, B. van der Worp Jr., Directeur. C. van Ouwerkerk, onderwijzer in timmeren en vakteekenen. P. C. Blom, id. A. Pledddrus, id. A. de Jonge, onderwijzer in machine-bankwerken en vakteekenen. H. J. Huurdeman, onderwijzer in smeden en vakteekenen. P. Nierop, id. H. Moojen Jr., onderwijzer in hand- en vakteekenen. C. de Lange, onderwijzer in schilderen. H. Dijkstra, onderwijzer in meubelmaken en vakteekenen. H. Binsbergen, bode-concierge. Roomsch-Katholieke scholen voor jongens. (Gewoon lager onderwijs, Pransch, Hoogdnitsck, Engelsch en Wiskunde). Bestuur. Past. L. A. P. X. Poek, Pres. W. Kuiper, Penn. Past. J. L. M. Hoorneman, C. Th. van Beek, Vice-pres. P. J. B. Jacobs, D. P. Hamers, R, H. G. G., Seer. H. Kroes. M. van Lingen, PLoofdonderwijzer, 'Directeur

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 96