93 Amersfoortsche Industrie- en Huishoudschool. (Hendrik van Viandenstraat 13/19). (als recktsp. erkend bij Ron. besl. van 1 April 1903, no. 5). J. Bolk, Voorz. Prof. P. Kenninck, Vice-voorz. P. Wesseling, le Seer. T. Sanders, Seer. N. E. Rost, Penn. Mevr. de wed. van Beyma thoe Kingma, H. M. Mevr. Heyligers, en v Meiners, de Pool, Rengers, Sohimmelpenninck van der Oye, Tromp van Hoist. S. J. de Holl, Directrice, leerares in huislioudkunde, koken E. M. Stoll, leei-ares in koken eu voedingsleer en in hmshoudkun.de. A. M. van der Meulen, leerares in behandeling der wasch en in kolcen en voedingsleer. C. J. ten Bosch, leerares in huislioudkunde, koken en voedingsleer. A. E. Schurink, leerares in de valcken van het gewoon I. o. A. Munnik, id. J. Wolters, leerares in nuttige- en fraaie handwerken en in het S. C. J. Verwey, leerares in nuttige- en fraaie hatidwerken enslojd. E. M. van Beek, leerares id. C. J. W. Tangel, leerares in nuttige- en fraaie handwerken. A. J. van Oostveen, leerares in costuumlcnippen en naaien. C. J. E. Leinweber, leerares in de vakkew van gewoon en in. u.l.o. H. van Nijmegen Schonegevel, leerares in Frobelleer, opvoedkunde en zang. H. W. 1). Storm van Leeuwen, leerares in Engelsch M. 0. M. van der Elst, leerares in Pransch M. 0. M. Kamerling, leeraar in verbandleer en anatomie. W. A. van den Bovenkamp, leeraar in natuur- en scheikunde. H. Moojen Jr., leeraar in hand- en vakteekenen. T. Watervis, leeraar in het boekhouden. H. W. de Lorm, hoofd der huishouding, leerares in koken en voedings leer. E. C. Philippo en echtgenoote, concierges. Anna Paulowna-bewaarschool. (Zuid-singel 8). (als rechtsp. erkend bij Ron. besl. van 1 Maart 1888, no. 58).

Adresboeken Amersfoort | 1908 | | pagina 99