84 Donker, FL, Sigarenfabrikant, Kampstraat 28 Donkerlo, J., gep. machinist H. S. M„ Aldegondestraat 82 Donkersloot, U. binnenvader Burgerweeshuis, Singel 32 Donkersteeg, J., arbeider. Woestijgerweg 65 Donner, Ds. A, M., predikant geref. kerk A. Arnhemschew. 9 Donselaar, mej. C. van, costuumnaaister, Oude Soesterw. 12 Donselaar N. van, Oude Soesterweg 12 Dool, J. tapper. Stationsstraat 29 Doorman U., (R. N. L.) gep. schout-bij-nacht, Utr. weg 11 Doom. A. van, Achter Potkamp 45 Doom, wed. A. van Heiligenbergweg 46 Doom, A. B. van, schoenmakerij Utrechtschestraat 42 Doom, C. A. van, serg. majoor. 3e Kazernestraat 6 Doom, H. van, werkman Lieve Vrouwestraat 33 Doom, H. van bootknecht, Qroote Koppel 19 Doom, H. van, timmerman, Flierbeekstraat 16 Doom, J. van, broodventer, Lavendelstraat 10 Doom, K. W. van, arbeider Kleine koppel 4 Doom, W. van, typograaf Kleine Koppel 18 Doom, W. van, werkman, Groote Spui 19 Doom, H G. W. van, machinist H. S. M., Arnhemschew. 97 Doom, J. v., arbeider, Kleine Koppel 18 Doom, J. v., in koloniale waren, Kleine Koppel 4 Doom, A. v., werkman, Achter de Wal 14 Doom, J. J. v., schilder, Bisschopsweg 85 Doom, L. van, schoenmaker, Mooierstraat 23 Doom, J. v., pakhuisknecht, Zogstraat 4 Doom, A. v., werkman, Arnhemscheweg 134 Doom, wed. P. v., winkelierster, Achter Luiaard 20 Doom, J. J. v., tapper, Arnhemschestraat 37 Doom, J. v., vrachtrijder op Utrecht, Zuidsingel 69 Doom, C. H. v., in schoenen en laarzen, Utrechtschestr. 42 Doom, W. J. v., bankwerker, Kleine Koppel 4 Doom, A. van, leerlooier, Teutstraat 38 Doornbos, wed. J., Utrechtscheweg 1 Doornbos, U. J. N., kapt. art. Utrechtscheweg 25 Doornebal, A. J., bankwerker, Lange Beekstraat 7 Doornekamp, J., arbeider, Leusderweg 106 Doornekamp. J. Seinhuiswachter, Soesterweg 79 Doorneveld, J. v., ambt. H. S. M., Schimmelpenninckstr. 27 Doornik, wed. A. van, Breedesteeg 6 Doornik, A van, leerlooier, Teutstraat 38 Doornik, A. van. kleermaker, Spieringsteeg 4 Doornik, G. A. v., kuiper, Kleine Gasthuislaan 36 Doornik, J. van, schoenmaker, Teutstraat 47 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 100