Eysink Rijwielen. 85 Doornik, J. v., kleermaker, Teutstraat 59 Doosje, H., arbeider, Kleine Koestraat 3 Dordregter, mej. G. Th. A., magasin de modes, Langestr. 64 Dorland, C. van, wagenmaker H. S. M., Westerstraat 35 Dorrepaal, T., reiziger, Tuinstraat 8 Dorssen, A. van, tabak en sigaren, Langestraat 52 Dorssen, D. van, horlogemaker, Zuidsingel 62 Dorssen, D. van, concierge, Kleine Nachtegaalsteeg 2 Dorssen, wed. D. van, baker, Breedestraat 30 Dorssen, G. van, sigarenhandel, Langestraat 52 Dorssen, mej. H. A. van, naaister, Zuidsingel 13 Dorssen, J. van, schilder en torenwachter, Hot 3 Dorssen, J. van, klerk der posterijen, Paulus Buyslaan 2 Dorst, I., assistent H. S. M. Borsstraat 1 Douma, P., agent boterexport, Brouwerstraat 4 Douma, S., klerk Post en Tel., Puntenburgerlaan 10a Douze, J. R., slager, Aldegondestraat 84 Draaier, L., signaalwachter H. S. M. Stellingwerfstraat 42 rifi F"p»fn1 fl H At* bevat berichten uit de Staatscrt. L'C I-<CI111CU1LICI van denzelfden avond. Verkort beursbericht v. d. Amsterdamsche Beurs v. d. zelfden dag. Openingskoersen v. d. Londensche en New-Yorksche Beurs. Draayer, J. G. T., sergeant-majoor, Infanterie kazerne II Drabbe, H.G., geweermaker, Zand 33 Dragt, G. A., Parallelweg 2 Drenth, W., boekhouder, Havik 2 Drenthen, J. M., schoenmaker, Muurhuizen 141 Drevon-Ponthieux, Mevr. H. A. L. costumiere, Aldegondestr.99 Drie, C. van, boomkweeker, Birkt 2 Drie, D. van, koopman, Oude Dieveweg 21 Drie, wed. H. van, melkslijtster, Hoogeweg 26 Drie, wed. G. van, werkvrouw, Gaslaan 19 Drie, T. van, in groenten, Leusderweg 102 Drie, Z. van, in turf, Bisschopsweg 71 Drieenhuizen, G., poelier, Krommestraat 7 Drieenhuizen, N., poelier, Achter de heilige Geest 5 Driel, Dr. A. H. C. van, (R. O. N.) arts, Zuidsingel 51 Driel, Mej. M. E. van, piano-onderwijzeres, Toonkunst-dipl. Zuidsingel 51 Driel, mej. C. A. J. van, Zuidsingel 51 Driel, mej. A. J. van, Zuidsingel 51 Prinses Julianapl. hoek Leusderw. Emailleeren, Vemikkelen, Stallen, Abonnement voor schoonhouden. EYSINK.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 101