Eysink ^utomobielen. G. 95 Froe, wed. H. de, Bloemendalschestraat 75 Froe, C. de, timmerman, Borstraat 6 Froe, D. de, timmerman, Vijverstraat 21 Froe, J. C. de, schilder, Muurhuizen 67 Froger, I. W., opz. algem. begraafplaats, Soesterweg 173 Froger, W., boekhouder gasfabriek, Beekensteinschelaan 30 Froger, J. H., slager, Utrechtscheweg 53 Fijnenberg, C. J., timmerman, Langegracht 14 Fijnenberg, J. M., timmerman Langegracht 14 Fijnenberg, Th., klerk, Havik 30 Fijnenberg, W., schoenmaker, Nieuwstraat 18 Fijnenberg, W. J., loodgieter, Langegracht 14 Fijnvandraat, Wed. Joh., Lange Beekstraat 8 Fijnvandraat, J H. J., schilder, Tolstraat 16 Qaasenbeek, A., Soesterweg 339 Gaasenbeek, E., overwegwachter H. S. M.. Aldegondestr. 9 Gaast, J. van de, stoker, Hessenstraat 3 Gabriel, Th., mil. schoenmaker, Vlasakkerweg 30 Gaderen, G. van, werkman, St. Jorisstraat 48 Gaemers, F. A., ambtenaar H. S. M., Puntenburgerlaan 46 Gaillard, wed. A. J., Blankenheimstraat 8 Geen betere reclame voor uw zaak, dan een advertentie in De Eemlander; meest gelezen dagblad in Amersfoort. Gaillard, P. J., luitenant infanterie, Utrechtscheweg 52a Galen Last, H. van, in brandstoffen, Utrechtscheweg 55 Gang, W. van den, smid-ploegbaas H. S. M., Westerstr. 87 Gans, J. de, sigarenmaker, Haversteeg 1 Gans, C. de, stucadoor, Woestijgerweg 27 Gans, C. F. H. D. de, stucadoor, Weverssingel 30 Gans, B. de, typograaf, Haversteeg 1 Gans, wed. F. D. de, tapster, 't Zand 24-26 Gans, G. de, timmerman,. Soesterweg 99 Gans, H. de, brievenbesteller, Kroontjesmolen 2 Gans, C. de, sigarenmaker, Koningstraat 109 Gans, W. de, barbier, bediende Amersfoortsche Begrafenis- Vereeniging, Hellestraat 97 Gans, W. de, barbier, Teutstraat 79 Gantevoort, J W. A., behanger, Aldegondestraat 81 Verhuurinrichting van moderne automobielen in de meest luxe uitvoering. EYSINK

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 111