104 Hamburger, J., veehandelaar, Schimmelp. straat 11 Hamburger, B., slager, Nieuweweg 2 Hamburger, wed. S. Schimmelp. straat 11 Hamel, J. W., koopman en herbergier, Smallepad 1 Hamers, firma Gebr., in manufacturen, Langestraat 82 Hamers, A. A., Zand 7 Hamers, D. P., (H.G.G.) lid Pr. Staten, fabrikant, Zuids. 54 Hamers, P. J. fabrikant, Lange Bergstraat 3 Hamers, J. A., Langegracht 1 Hamers, J., kleermaker, Valkenstraat 15 HamersBotti, wed. P. J., Nieuwstraat 11 Hamers, wed. M., Spieringst. 12 Hamersveld, C., letterzetter, Nieuwstraat 24 Hamersveld, H. van, landbouwer, Heiligenbergweg 64 Hamersveld, mej. H. van, naaister, Kreupelstraat 3 Hamersveld, F. H. van, schoenmaker, Kleine Spui 56 Hamersveld, J. van, tapper, Utrechtschestraat 6 Hamersveld, R. van, arbeider, Hoogeweg 27 Hamme, R. C. v. d., schoenmaker, Muurhuizen 141 Hammer, E., sigarenmaker, Teutstraat 3 Hamming, mej. A., modiste, Nieuweweg 1 Hamming, wed. S., Nieuweweg 1 Hamwijk, P. J. J., wagenlichter, Westerstraat 21 Hanlo, mej. 1. M. T., directrice pensionaat, Zuidsingel 44-16 Hanlo, L in effecten, Kortegracht 8 Hardeman, wed. C. A., bierhuishoudster, Molenstraat 16 Hardeman, F., machinist, Nicasiusstraat 26 Hardeman, L., arbeider, Woestijgerweg 2 Hardeman, K., sigarenmaker, Koningstraat 115 Harder, wed. W., Hooglandscheweg 24 Haremakers, J. G., kapitein inf., H. v. Viandenstraat 5 Haring, J. C., sergt., 2e Kazernestraat 4 Harms, H koetsier, chauffeur, Utrechtscheweg 5 Harmsen, wed. W., Achter Pothkamp 29 Harpen, J. van, pensionhouder, aannemer, Utr. weg 97 Hart, M. J. 't, vader ger. weeshuis, Hoogeweg 2 Hart J. van der, onderwijzer, Lange Beekstraat 24 Hartel, mej. A. M., in modes, Kortegracht 21 Hartel, mej. J., in modes, Kortegracht 21 Hartel, mej. J. D., in modes, Kortegracht 21 Harten, H. van, arbeider, Breedestraat 15 Harten, G. van, koetsier, Beekenst. laan 46 Harterink, D. Schimmelp. kade 16 Harterink, A. M., cand. notaris, Pieter Bothstraat 27 Harting, wed. D., Muurhuizen 5 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 120