Gloria Vulkachels f„f(XMSo 106 Haselen, A. van, Puntenburgerlaan 11 Haselen, A. A. van, Puntenburgerlaan 11 Haselen, mej. J. C. van, Havik 11 Haselen, wed. W. van, in kruidenierswaren Arnhemschestr. 10 Haselen P.Hzn., W. v., Woningbureau, directeur Amersf. begrafenisvereeniging, Telefoon 218, Soesterweg 24 Haselen, mej. W. H. van, Arnhemschestraat 10 Haselen, mej. R. H., Utrechtschestraat 32 Hasselaar, mej. A. S., Utrechtschestraat 26a Hasselman, H. D. S., luit. veld-art., Kamperbinnenpoort 1 Hassing. A., in militaire equipementen, Arnhemscheweg 24 Hassing, J. A., ambt. H. S. M., Schimmelpenninckstraat 16 Hassink, H. J., stadswerker, Achter 't Oude Weeshuis 3 Hattem, H. v., arbeider, Flierbeekstraat 6 Hausel, K. T., sergeant, le Kazernestraat 9 Haver, L., kleermaker, Leusderweg 68 Haverkorn, S., adj.-ond.-adm., inf. kazerne I Haverkorn, Q. A., Rijksklerk dir. belast., Lavendelstraat 11 Havinga, J. C. A., leeraar H. B. S., Van Campenlaan 8 Hazel, B. v. d., landbouwer, Driest 34 Hazel, A. van de, warmoezenier, Driest 34 Geen betere reclame voor uw zaak, dan een advertentie in De Eemlander; meest gelezen dagblad in Amersfoort. Hazel, B. v. d., steenhouwer, Monnikenpad 20 Hazelaar, H. metselaar, Bisschopsweg 39 Hazelaar, W., olieslager, Teutstraat 85 Hazelaar, J., werkman, Muurhuizen 69 Hazelaar, J., bleeker, Wolkerstraat 6 Hazendonk, N., onderwijzer. Puntenburgerlaan 36 Hebing, H. J., kantoorbediende, Groenmarkt 16 Hebing, L. G., tapper, Groenmarkt 16 Heddema J., arbeider, Kleine Spui 58 Hedel, A. A. van, stafmuzikant, Parallelweg 22 Heek, P., arbeider, Soesterweg 247 Heemst, J. v., smid, Kazerne bereden wapens Heerd, M. v., sigarensorteerder, Heiligenbergerweg 3 Heerde, G. A. G. L. v., adj.-ond., Inf. kazerne IV 2 Heerdt, F. E., baron van, le luit. cav., Arnhemscheweg 7 Heere, wed. A., Appelmarkt 6 Heere, R., suikerbakker, Hof 16 Heere, C.. stadswerkman, Groote Spui 27 Heere, G. W., timmerman, Arnhemscheweg 148 Heere, R., olieslager, Hoogestr. 13 ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 122