Gloria Vulkachels 110 Heuvel, N. v. d. winkelbediende, Stellingwerfstraat 9 Heuvel, W. van den, Soesterweg 129 Heuvelen, K. van, rijksklerk registratie Arnhemscheweg 33 Heux, G. W. le, luit. art., Langestraat 119 Heijcop ten Ham, P. M. van, kapt.-kwartierm. XVIIIe land- weerdistrict, Hendrik van Viandenstraat 16 Heijden, G. van der, in manufacturen, Kampstraat 74 Heijden, G. L. van der, timmerman, Kampstraat 74 Heijden. F. H. van der, reiziger, Borstraat 19 Heijden, G. van der, arbeider, Oldenbarneveldsteeg 3 Heijden, H. van der, meelknecht, Noordstraat 1 Heijden, J. W. van der, kantoorbediende, Kampstraat 74 Heijden', Mej. A. E. van der, Nieuwstraat 17 Heijden, P. van der, smid, Zuid Singel 29 Heijden, W. van der, arbeider. Eemstraat 21 Heijdeman, Mej. M. C., Nieuweweg 3 Heijlen, K. F., onderofficier infanterie, 2e Kazernestraat 8 Heijligers, Wed. Mr. J., Muurhuizen 23 Heijligers, T. W. C., boekhouder, Muurhuizen 23 Heijmans, van den, Douwer, D., tapijtfabriek en machinale breiinrichting, Muurhuizen 93 Heijmen, J. J., melksalon, Langestraat 34 Heijn, firma Albert, kruidenier, Langestraat 39 Heijne, J. J., kappersbediende, Langestraat 7 Hienekamp, W., Kleine Nachtegaalsteeg 11 Hienekamp, G., tuinman, Kleine Nachtegaalsteeg 23 Hienekamp, A. G., seinhuiswachter, Achter Luiaard 13 Hienekamp, A. Th., smid H. S. MBisschopsweg 5 Hienekamp, wed. C., Annastraat 2 Hienekamp, G. A., timmerman, Utrechtscheweg 33 Hiensch, G., monteur, Aldegondestraat 36 Hildebrand, J. H., Insp. levensverz., Arnhemscheweg 4a Hilgersom. J. C. zetwinkel, Nicasiusstraat 6 Hilhorst, G., arbeider, Hoogeweg 40 Hilhorst, H.. arbeider, Soesterweg 166 Hilke, J., onderwijzer, Krommestraat 44 Hilkers, B. korp. zadelmaker art., Heiligenbergweg 6 Hilversum, wed. F., St. Jorisstraat 25 Hilversum H., koopman, Scherbierstraat 14 Hilversum, N", in parapluies, Mooierstraat 11 Hoede, J. van der, veehandelaar, Sint Jorisstraat 46 Hoeden, F. W. van der, metselaar, Aldegondestraat 64 Hoedt J. D. ten, brievenbesteller, Drieringenstraat 8 Hoef, W. van den, arbeider N. C. S., Soesterweg 64 Hoef, E. van de, magazijnknecht, Koningstraat 36 ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 126