112 Hoijen, J. van, werkman gasfab., Hoogeweg 48 Hoeijen, G. van, molenaarsknecht, Monnikenpad 49 Iloeijen, R. van, arbeider, Arnh. weg 113 Hoeijen, G. van, metselaar, Arnh. weg 154 Hoeijen, J. van, Uitspanning ,,'t Stort", Arnh. weg 136 Hoeijmakers, G. A. J., zwaardveger Ruiterstraat 4 Hof, J., arbeider, Achter de Kamp 57 Hof, G. Schoenmaker, Dalstraat 17 Hof, J., arbeider, Woestijerweg 40 Ilof, wed. R. M. van, Gaslaan 4 Hof, G. J. van 't, brievenbesteller, Aldegondestraat 51 Hof, wed. H. van 't, pensionh., Beekesteinschelaan 5 Hof, mej. A. van 't, kantoorbediende, Beekesteinschelaan 5 Hof, J. R. van 't, schilder, Plantsoen 16 Hof, J. van 't, schilder, Krommestraat 35 Hof, P. van 't, schilder, Krommestraat 35 Hof, wed. J. van 't. Achter Pothkamp 19 Hofman, F., los werkman, Koningstraat 5 Hoffman, Th., schoenmaker, Zwanenhalssteeg 1 Hofland, A., arbeider, Woestijgerweg 18 Hofland, J., kruidenier, Varkensmarkt 3 Hofland, W., remmer II. S. M., Woestijgerweg 22 Hofland, A., in turf en hout, Teutstraat 35 Hogendorp, L. baron van, luit.-kol. art. Utrechtscheweg 1101 Hogervorst, A., kapitein, adj., 11endrik van Viandenstraat 3 Hogervorst, H. C., rangeerder II. S. M., Weversingel 32 Hogewind, H., schoenmaker, Nicasiusstraat 10 Hoksbergen, A., tapper, Weversingel 25 Hoksbergen, G., landbouwer, Heiligenbergerweg 48 Hoksbergen, II., landbouwer, Bolderstraat 21 Hoksbergen, J., bamboewerker, Aldegondestr. 93 Hoksbergen, J slagersknecht, Bloemendaalschestraat 70 Hoksbergen, L. J., slager, Tolstraat 12 Hoksbergen, R., arbeider, Arnhemscheweg 115 Hoksbergen, R., bierhuishouder, Schimmelpenninckstraat 2 Hoi, H., klerk der posterijen, Krommestraat 12a Hoi, C. W., meubelmaker, Westsingel 1 HoiHartman, wed. J. C., in schoenen en laarzen, Utrecht- schestraat 8 Hoik, J. L. If., kapitein der genie. Blankenheimstraat 4 Holl, mej. H. M. S. J., de, directrice Ind. en Huishoudsch. Beekest. laan 23 Hollak, B., portier Rijks opv. gesticht, Westerstraat 2 Holland, M. v. agent van politie, Aldegondestraat 57 Hollander, A., kleermaker, Withoosstr, 6 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in."

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 128