124 Kelder, T., schildersknecht, Bisschopsweg 84 Kelder, G. W. schilder, Appelmarkt 8 Kempenaer, jhr. H. J. de, Paulus Buijslaan 1 Kemper, P., inspecteur H. S. M., Joh. v. Oldenbarneveldl. 40 Kemphes, G., wasscherij, Hooglandscheweg 26 Kempken, J., tapper, Krankeledenstraat 5, L. Vr. kerkhof 2 Kenninck, mej. M. C., Kerkstraat 1 Kenninck, F., pres. seminarie, 0. Bissch. CI., Kerkstraat 1 Kenten, wed. G., werkster, Zogstraat 5 Kentin, schoenmaker, Hoogeweg 68 Kerkhof, B., spoorwegarbeider, Arnhemscheweg 186 Kerkhof, B., arbeider, Koningstraat 34 Kerkhof, J., bakkersknecht, Koningstraat 84 Kerkhoff, J., klerk hypotheekkantoor, Zuid Singel 50 Kerkhoff, R. L., bieeker, Heiligenbergweg 1 Kerkkamp, A. M., leeraar H. B S., Lange Bergstraat 15 Kerkman, P. H., wieldraaier H. S. M., L. Bergstr. 34 (boven) Kerling, K. J., adj. onderoff., Infanterie Kazerne 1 Kerling, J. K. W., kantoorbediende, Infanterie kazerne 1 Kernkamp, F. H., fabrikant, Pieter Bothstraat 6 Kerst. W., reiziger Tolstraat 20 Keseling, W. G., landbouwer, Soesterweg 272 Kessel, D. H. van, kantoorbediende, Schimmelp. straat 2 Kesteren, D. J. M. van, oud hypotheekbewaarder W. I., Utrechtscheweg 87 Keulen, A. v., kooppian, Achter de Kamp 12 Keulen, A. v., werkman gasfabriek, Leusderweg 14 Keulen, E. van, metselaar, Aldegondestraat 30 Keulen, F. van. in groenten, Kleine Nachteg. steeg 47 Keulen, Wed. G. van, Breedesteeg 13 Keulen, H. van, metselaar, St, Agathastraat 21 Keulen H. v., metselaar, kruidenier, Breedesteeg 10-12 Keulen, J. v., timmerman, Bloemendalschestraat 76 Keulen, J. van, metselaar, Breedestraat 52 Keulen, J. van, smid, Oliesteeg 4 Keulen, J. van, sigarenmaker, Koningstraat 115 Keulen, J. van, opperman, Teutstraat 31 Keulen, J. van, metselaar, Wolkerstraat 8 Keulen, J. van, groentenhandelaar, Kreupelstraat 1 Keurhorst, G., koopman, Kl. Gasthuislaan 22 Keus, L. D., luitenant infanterie, Utrechtscheweg 24 Keijzer, J., lampenist H. S. M., Soesterweg 86 Keijser, G. D., Lange Beekstraat 19 Kieft, H. v. d., pakhuisknecht, Bisschopsweg 3 Kielder, S. K., cafehouder, Langestraat 57 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in."

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 140