Gloria Vulkachels 150 Nefkens en Co., J., Amersf. zelfscherpende kunstmolensteen- fabriek, Leusderweg 120 Nefkens, J., stoom- en windkorenmolen, graan- en meel- handel, Leusderweg 120 Nefkens, P. H. J. in rijwielen, Arnhemscheweg 6-8 Nellestein, G. E., wegwerker N. C. S., Soesterweg 311 Nes, G. van, timmerman, Schimmelpenninckkade 26 Nes, J. T. van, bakker, Hof 30 Nes, P. van, in petroleum. Wolkerstraat 20 Net, D. van 't, in groenten, Laaglandscheweg 24 Net, A. van 't, landbouwer, Hoogeweg 33 Neven, E. H. (M. O. N.), gep. adj. ond. Puntenb. laan 7 Neijssel, mej. M. H. Beekesteinschelaan 6 Nickel, mej. G., naaister, Vlasakkerweg 32 Nie, J. E. v., koper en blikslager, loodgieter, Utrechtschestr. 18 Niekerk, J. v., wever, Heiligenbergweg 36 Niekerk, A. v., arbeider Bolderstraat 1 Nielander, H. J., rijkskl. ter insp. dir. bel., Schimmelpen ninckkade 3 Nierkes, J. A draaier H. S. M., Withoosstraat 9 Nierop, P., leeraar ambachtsschool, Schimmelp. kade 8 Op F^PtnliinHpr neemt tot'sav. half zeven Laatste L'C 1"-<C1IIICI11LIC1 Berichten en Stadsnieuws op. Nierstrasz, mej. M., gezelschapsjuffr. Woestijgerweg 69 Nieuborg. G., zadelmaker H. S. M., Soesterweg 153 Nieuborg, G. J. J., tuinman, Bolleweg 1 Nieuborg, A. W., tuinman, Bolleweg 1 Nieuborg, L., tuinman, Bolleweg 1 Nieuborg, N. J., melkboer-tuinder Kl. Koppel 17 Nieuwenburg, G., bakker, Arnhemscheweg 74 Nieuwenhuis, C., wachtm., veld art., Kazerne ber. wapens Nieuwenhuizen, C. van, metselaar, Achter Luiaard 8 Nieuwenhuizen, C. van, voorman rangeerder H. IJ. S. M., Kleine Gasthuislaan 26 Nieuwenhuizen, G. van, bakker, Laaglandscheweg 3 Nieuwenhuizen, G. v.. machinist, Stellingwerfstraat 90 Nieuwenhuizen, A. van, ploegbaas N. C. S., Barchman Wuy- tierslaan 4 Nieuwenhuizen, C. van, rangeerder, Soesterweg 77 Nieuwenhuizen, wed. H. van, Hellesrraat 95 Nieuwenhuizen, P. A., predikant, Joh. v. Oldenbarneveldl. 2 Nieuwenhuizen, wed. C. van, Koningstraat 46 Nieuwenhuizen, wed. C., Hoogeweg 37 Nieuwenhuizen, J. H. v., boorder H. S. M., Kl. Gasth.laan 26 ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 166