Meubelmakerij - - Stoffeerderij. H. VAN NIEUWKERK Abonneert U op „De Eemlander" Eysink Rijwielen. 151 Nieuwkerk. wed. W. J., Lange Beekstraat 14 Nieuwkerk, A. H. van, meubelmaker, Lange Beekstraat 14 Levering van geheele Ameublementen. A' Reparatie-inrichting voor Modern en Antiek Solied Adres n- to Aanbevelend* C Beekstraat 14 - Amersfoorf Nieuwkerk, G. van, in petroleum, Bloemendalschestraat 83 Nieuwkerk', H. A. van, koster Ger. kerk, Zuidsingel 34 Nieuwkerk, C. J. van, naaimachinehersteller, Pieter F ijperstr. 7 Nieuwland, H„ bleeker, Kl. Nachtegaalst. 5 Nieuwland, L., schilder, Soesterweg 69 Nieweg, B., photograaf, Lange Beekstraat 2 Nieuwendijk, Th. H. J., grassier. Heiligenbergweg 27 Nieuwendijk, H. A, reiziger, Heiligenbergweg 27 Niezen, H., pakhuisknecht, Bisschopsweg 89 Niezen, H., reiziger, Achter de Luiaard 25 Nimwegen, j7m. van, soldaat-ziekenopp., Aldegondestr. 48 Nimwegen, C. J. van, sergeant, 3de Kazernestraat 10 Nirnwegen, J. van, schilder, Arnhemscheweg 87 Nimwegen Jr., A. van, stratenmaker, Soesterweg 236 Nimwegen, Sr., A. van, gemeente werkman, Soesterweg 234 Nimwegen, C. van, touwbaas, Heiligenbergweg 54 Nimwegen, Gez. van, Koningstraat 77 Nimwegen, E. J. van, kruideniersbediende, Nicasiusstraat 15 Nimwegen, H. van. bakker, Kleine Haag 3 Nimwegen, J. van, metselaar, Kleine Nachtegaalsteeg 33 Nimwegen, J. van, metselaar, Groote Nachteg.steeg 2 Nimwegen, 1. van, horlogemaker, Bloemend.binnenp. 9 Noest, V., (R. O. N.),(R. L. B.>, (L. E. F.), (R. D. D.), kapt, sous-chef staf 4e divisie, Arnhemscheweg 11 Nooitgedacht, D., kantoorbediende, Schimmelpenninckkade 5 Noorda, wed. J. W. v. d., Utrechtscheweg 99 Prinses Julianapl. hoek Leusderw. Sedert jaren bekend als soliede en sierlijk. Uitgebreide sorteering toebehooren voor rijwielen. VWW IKlOUVlUVUiimiv.i EYSINK.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 167