J. OOSTERMEIJER Gloria Vulkachels 154 Oorschot, J. van, sergeant majoor, 4e Kazernestraat 6 Oorschot, A. van, kantoorlooper, Westsingei 37 Oorschot, Q. van, zadelmakersknecht, Nicasiusstraat 23 Oorschot, J. v., gep. militair oppasser, Nicasiusstraat 23 Oorschot, H. van, wagenmaker, Aldegondestraat 32 Oosters, G., onderw. R. opv. gest., Utrechtscheweg 131 Oostenbrugge, wed. A., Woestijgerweg 4 Oosterbos, L., pakhuisknecht, Arnhemscheweg 1381 Oosterbroek, M. H„ arbeider H. S. M., Soesterweg 61 Oosterhoudt, B. J. van, schilder, Soesterweg 135 Oosterman. W. C., onderwijzer, Beekesteinschelaan 36 Oostermeijer, J., houthandelaar, Groote Koppel E 153 N. V. HOUTHANDEL „D E EEM". Voorheen OOSTERMEIJER Co. Directeur J. OOSTERMEIJER. Handel in alle soorten Binnen- en Buitenlands gezaagd hout. Bestekhout in alle afmetingen. Oosterveen, M. N. R., lid van den Gemeenteraad. In krui- denierswaren, Langestraat 46 Oostinjen, Th. J., schilder, Hessenstraat 9 Oostinjen, Th. M.. kleermaker, Kl. Nachtegaalstraat 19 Oostveen, J. P. van, pakhuisknecht, Eemstraat 31 Oostveen, mej. A. J. van, onderw. Industrie school, Van Asch van Wijkstraat 19. Oostveen, G. van, corveeer inf. kazerne, Achter Luiaard 2 Ooijen, A. A. van, melksalon, Arnhemscheweg 40 Ooijen, R. van, sigarenmaker, Monnikenpad 41 Opentij, E. C., schoenmaker, Hessenstraat 7 Oostmar, B. C., kapt. inf.. Utrechtscheweg 102 Ooijen, A. A. van, Melkslijter, Aldegondestraat 74 Ortmeijer, L. F. G.. onderofficier, 2e Kazernestraat 3 Ortt, Jhr. W. A., directeur Maatschappij „Zandbergen" Woestijgerweg 69 Os, A. G. van, leeraar H. B. S., Hooglandscheweg 20 Ott, mej. B. J. M., modiste. Langestraat 54a Otte, E., cafehouder, Heiligenbergweg 2 Otten, wed., Koningstraat 53 ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 170