Gloria VulkachelsXfS S'fe 162 Raven, J. H., ambt. H. S. M., Nieuwe weg 5 Raven, mej. H. M. van, Langegracht 29a Raven, mej. N. H. van, Langegracht 29a Ravenhorst, mej. W., onderwijzeres, Muurhuizen 63 Ravesloot, B., tuinman, Bisschopsweg 81 Raijmakers, mej., M. A., filiaalhoudster, Langestraat 54 Raijmakers, mej. G. J. C., filiaalhoudster, Langestraat 54 Rector, J. C., kantoorknecht posterijen, Nicasiusdwarsstr. 4 Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 88 Reede, J. H. van, le luit. art., Joh. v. Oldenbarneveldl. 46 Reeders, wed. A. P. F., gem. vroedvr., Krankeledenstraat 18 Reems, M. D., schilder, Langestraat 78 Reems, H. J., koetsier, Phoenix Brouwerij, Krankeledenstr. 24 Regnerij, J., typograaf, Langegracht 12 Regtien. C., slager, Achter 't Oude Stadhuis 8 Regtien, J., slager, Achter 't Oude Stadhuis 8 Reichmann, H., hotelhouder, Koninginnelaan 1 Reiman Jr., J. D., accountant, Prinses Marielaan 2 Reimers, G. J., slager, Elleboogsteeg 14 Reinboud, J. M., kleermaker en aanspreker, Nieuwstr. 14 Reinders, J., handwever, Westsingel 14 Reinders, A., arbeider H. S. M„ Soesterweg 204 Reinders, A., rijtuigpoetser H. S. M Nicasiusstraat 24 Renaud, J. E., muziekleeraar, Langestraat 129a Renes, J., grondwerker, Woestijgerweg 5 Renes, mej. A., Kleine Koppel 16 Renes, P., stratenmaker, Vijverstraat 34 Renes, H., metselaar, Groote Gasthuislaan 25 Renes, J., rangeerder, Eemstraat 46 Renes, wed. J., Eemstraat 15 Renes, C., kantoorbediende, Puntenburgerlaan 39 Renes, J., kelner en aanspreker, Muurhuizen 73 Renes, J., kleermaker, Stovestraat 8 Rengers,Mr. S. G. bar. v. Welderen, comm. in effecten, Bergstr.7 Rens, J., (M. 0. N.), adj. veld-art., Kazerne ber. wapens Repko, J arbeider, Lange Beekstraat 17 Reuver, H. H. de, Langestraat 116 Reykers, C. W. F., in kruidenierswaren, Beekesteinschel. 34 Reijerkerk, B., letterzetter, Aldegondestraat 90 Reijnecker, C. L., Stationstraat 21a Reijnders, Dr. H. J., conrector gymnasium, Wijersstraat 2 Reijnvaan, B., kapt. inf., Bergstraat 10 Reijnvaan, mej. M. S. C., van Asch van Wijckstraai 3 Ribberink, wed. G. J., St. Andriesstraat 5 Ribberink, W. J. F. A., onderwijzer, St. Andriesstraat 5 ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 178