164 Roemers, wed. A., Rozemarijnsteeg 28 Roessingh, C., fabrikant, Barchman Wuijtierslaan 41 Roest, Gez. van de, pensionhoudsters, Havik 17 Roestenberg, G., kok Rijksopvoedingsgest. Westerstraat 22 Roethof, R., overwegwachter N. C. S., Barchman Wuyt. 1. 5 Roll, H. (O.O.N.J gep. 0.1. ambt. B. Wuytierslaan 8 Romein, J. F„ stoker H. S. M„ Aldegondestraat 7 Rommers, W., stoker gaslabriek Groote Gasthuisl. 3 Rompelman, J., conducteur N. C. S., Asch v. Wijckstr. 1 Romijn—van Duren, wed. J., Paulus Buyslaan 2 boven Ronitz, Ch. G., Berkenweg 8 Ronnen,, C. T. van, wachtm. le kl., Ruiterstr. 10 Roo, de, P., typograaf, Aldegondestr. 75 Rood, Mevrouw, van Asch van Wijckstraat 1 Roodestein, C., reiziger, Stellingwerfstraat 20 Roodestein, W reiziger, Stellingwerfstraat 20 Roodhuizen, mej. A. C. M., Wijerstraat 10 Roodhuizen, E., Wilhelminastraat 21 Roog. J. H., leeraar H. B. S., Zuidsingel 12 Rooke, 0., bakker, H. van Viandenstraat 9 Rooke, N. W schilder N. C. S„ Muurhuizen 87 Roorda, J., kantoorbediende, Zuidsingel 9 Roos, G. de, bakker. Bloemendalschestraat 41 Roos, M. P., Blankenheimstraat 5 Roos, H. G., Notarisklerk, Vlasakkerweg 44 Roos, J. de, bakker, Bloemendalschestraat 41 Rooseboom, T. S., le luit. veld art., Langestraat 105 Roosendaal, A., onderw. amb. school, Asch van Wijckstr. 19 Rooye, J. van, werkman, Molenstraat 21 Rooijen, mej. M. H. van, onderwijzeres, Withoosstraat 18 Rooijen, H. v., metselaar, Bloemendalschestraat 15 Roozendaal, R., bamboebewerber, Aldegondestraat 26 Roozendaal, H., landbouwer, Lageweg 9-11 Roozendaal, H. van, schilder, Soesterweg 223 Roozendaal, H., vrachtrijder, Koningstraat 23 Rosbach, mej. J. A., in garen en band, Langestraat 68 Rosier. J., kleermaker, Groote St. Jansstraat"lO Rossier, wed. S., Kleine Spui 28 Rossum, J. van, meelhandelaarsknecht, Breedestraat 68 Rossum, W. v., in modeartikelen, Langestraat 40 Rossum, Th. J. M., van, r. k. kapelaan, Langegracht 4 Rossum, A., metselaar, Hoohlandscheweg 17 Rost, N. E., majoor-kwartiermeester, Zuidsingel 41 Rotgans, 0. L., gep. hoofdagent v. pol., Kruiskamp 75 Rothof, P., bleeker, Teutstraat 44 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 180