Eysink Automobielen. B. RUITENBERG Hzn. 165 Rotte, Jhr. M. C. F. de, luit. cav., Stationstraat 19a Roukens, mej. F.. Soesterweg 6 Rouwendaal, E. W., landbouwer, Hoogeweg 43 Rouwendaal, wed. A., Teutstraat 23 Rouwendaal, A. van. Hellestraat 37 Rouwendaal, E., melkslijter, Hooglandscheweg 3 Rouwendal, Th., landbouwer, Lageweg 15 Rouwendal, W. van, knecht Phoenixbrouwerij, Hellestr. 49 Rouwendal, A. H., bankwerker H. S. M.. Westerstr. 95 Rouwhorst, G. H., slager, Havik 38 Rouwhorst, H. B., in groenten en fruit, Groenmarkt 12 Rouwhorst, J., bakker, Monnikenpad 12 Rouwhorst, wed. J. B., Kl. St. Jansstr. 1 Roy v. Zuydewijn, J. F. E. de, boekhouder, Arnh. weg 1 Roy van Zuydewijn, wed. E. L. J. de, Arnh. weg 1 Ho Fornl'l nr1 of neemt tot's av.half zeven Laatste L/fc ILt/IIliclIiUCI Berichten en Stadsnieuws op. Rozema, B. J., onderwijzer, Kampstr. 51 Ruempol, W. F„ kapt. inf., v. Oldebarneveldlaan 12 Ruempol, Hamer, H. J., luit. inf., Langestraat 10 Ruifrok, J. Asmid H. S. M., Westerstr. 101 Ruitenbeek, A. van, landbouwer, Kruiskamp 21 Ruitenbeek, J. van, landbouwer, Kruiskamp 21 Ruitenbeek, P., ziekenverpleger, Aldegondestr. 60 Ruitenbeek, J. landbouwer, Eemstraat 50 Ruitenbeek, A. v., in groenten, Liendertscheweg 12 Ruitenbeek, A. V., stalknecht, Utr. str. 27 Ruitenberg, wed. H., Krommestraat 21a Ruitenberg, B. kleermaker, Utr. straat 'a UNIFORMEN. UTRECHTSCHESTRAAT No. 21. LIVREIEN. Ruitenberg, mej. H. G., Soesterweg 22 Ruitenberg, Ezn. W. Vijver'straat 1 Verhuurinrichting van moderne automobielen in de meest luxe uitvoering. EYSINK. Dames- en Heerenkleeding naar maat.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 181