172 Simons, G., schilder, Breedestraat 64 Simons, A. F., timmerman, Dalstraat 2 Simons, M„ slager, Utr. weg 40 Simons, mej. R., onderwijzeres, Utr. weg 40 Singel, P. v. dM adm. garn. nachtl. mag. Inf. Kazerne IV Singel, mej. A. M. v. d., onderwijzeres Inf. Kazerne IV Singels, G. F., besteller, Nicasiusdw. straat 5 Singewald, C. F., letterzetter, Leusderweg 18 Sinnige, J., in kruidenierswaren, Kamperbinnenpoort 1 Sinnige, mej. E. L. M., onderwijzeres Kamperbinnenpoort 8 Sisselaar, G.. luit. inf., Utrechtscheweg 64 Sjabbens, P., Puntenburgerlaan 2a Slager, wed. I., uitdraagster, Nieuwstraat 7 Slagt, A., serg. maj., 3e Kazernestraat 14 Slagter, H., mr. geweermaker, Infanteriekazerne IV Slagter, H. C., schoenmaker, Leusderweg 5 Sleeker, W., Koningstraat 111 Sleeking, A., stucadoor, Westsingel 18 Sleeking, wed. A., Woestijgerweg 37 Sleeking, A. S., werkman, Achter de Wal 12 Sleeking, J., in kruidenierswaren, Hellestraat 91 Sleeking, H., wever, Breedestraat 48 Sleeking, J., koperslager en loodgieter, Teutstraat 53 Sleurink, J. F., schoenmaker, Soesterweg 50 Slingerland, J. D.. hoofd ploegbaas H. 8. M. Puntenb.laan 2L Sloksoede, J, H., reiziger, Brouwerstraat 9 Slooten, mej. J. van, huishoudster, Soesterweg 5 Slooten, U. W. van, schilder, Kruiskamp 71 Slooten Sr., A. G. van, werkman, Hellestraat 60 Slooten, mej. C. van, in glas en aardewerk, Langestraat 73 Slooten, wed. J. van, onderwijzeres, Kampstraat 18 Slooten, F. v., schilder, Groote Koppel 12 Slooten, wed. A. van, Bisschopsweg 62 Slot, mej. G. van 't, onderwijzeres, Schimmelpenninckstr. 35 Slot, J. van 't, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 35 Slothouwer, G. J., boekhandelaar, uitgever, Langestraat 77 Slots, B. corveeer, Nicasiusstraat 25 Sluis, mej. G. A. J. van der, winkeljuffr. Langestraat 3-5 Sluisman, J., oud-scheepskapitein, Groote Koppel 10 Sluiter, E., serg.-majoor, 4e Kazernestraat 10 Sluijse, C. de Heusde van der, bakker, Aldegondestraat 89 Sluijse, L. J. J. de Heusde van der, broodbakker, Kl. Haag 10 Sluijter, mej. H., Havik 15 Slijper, C., teekenaar, Hof 20a Slijper, C., Schimmelpenninckstraat 20 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 188