177 Steenbeek, wed. C., koek- ensuikerw., Bloemend. bin. poort 7 Steenbeek, G. van, kantoorbediende, Krommestraat 10 Steenbeek, J. C., 2e luit. Inf., Westsingel 22 Sfeenbeek, G„ serg. maj., 4e Kazernestraat 12 Steenbeek, W., schoenmaker en -handel, Havik 2 P|p FpfTltiinHAr bevat berichten uit de Staatscrt. L/C LClllldUUCl van denzelfden avond. Verkort beursbericht v. d. Amsterdamsche Beurs v. d. zelfden dag. Openingskoersen v. d. Londensche en New-Yorksche Beurs. Steenbeek, A., tapijtwever, Breedesteeg 8 Steenbeek, J. P., koperslager en loodgieter, Teutstraat 65 Steenhof, Jr., G. J. W., kantoorbediende, Koningstraat 41 Steenhof, Sr., G. J. W., binnenvader gesticht „de Poth", Koningstraat 41 Steenhuis, L. J. W., adj. ingenieur H. S. M., Utr. weg 81 Steenhuizen, A. L. V. de, in brandstoffen, Groote Koppel 9 Steenwijk, H., electricien H. S. M., Breedestraat 40 Steers, mej. E., onderw. Engelsch, 't Zand 27 Steinfoort, J„ suikerbewerker, Puntenburgerlaan 26 Stenfert, H. W., modeartikelen, Langestraat 101 Stenfert Kroese, Mr. Dr. J. G., gemeente-secretaris van Amersfoort, Johan van Oldenbarneveldtlaan 10 Stenvers, mej. J., Arnhemscheweg 104 Steppe, G. A., conducteur H. S. M., Vlasakkerweg 24 Sterk, G. J., schilder, Monnikenpad 47 Sterk, A., arbeider H. S. M., Soesterweg 265 Steur, J. v. d.. onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 64 Stheeman, Mr., A. Utrechtscheweg 6 Stichter. O., bleeker, Bloklandstraat 8 Stienstra, P., hoofd van de Gabrie-Mehenschool, Plantsoen 4 Stiff, Percy, Huisknecht, Arnhemscheweg 143 Stikvoort, A., Kleine Spui 48 Stikvoort, A., gep. mil., Molenbuurt 28 Stikvoort, G., arbeider, Kleine Gasthuislaan 20 Stoker, A., Asch van Wijckstraat 7 Stoekenbroek, G. H., olieslagersknecht, Arnh. Poortwal 18 Stoekenbroek, wed. J. H. Teutstraat 30 Stoeltie, J., bediende station, Puntenburgerlaan 20a Stoetzer, G. H., in muziekinstrumenten, Pieter Bothstr. 21 Stoetzer, mej. J. G P., muziekonderwijzeres, P. Bothstr. 21 Fvsink Magazijn L-y oil IIV Prinses Julianaplein (Hoek Leusderweg). Speciale Inrichting voor reparation EYSINK.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 193