C. VAN TIL ST ATIONSTRAAT 13 WERKPLAATS UTRECHTSCHEWEG 38. Complete Meubileeringen. 180 Tellingen, G. van, winkelier, Arnhemschestraat 11 Tellingen, L. W. van, tuinman, Arnhemscheweg 147 Termaten, G., stoker gasfabriek, Molenbuurt 12 Terpstra, K. J., gep. mil., dagschrijver S. S., Westerstraat 115 Terpstra, M., agent van politie, Aldegondestraat 14 Tesson, wed. F. H., werkster, Breedesteeg 2 Tesson, J., arbeider, Achter de Wal 13 Tetenburg, J., corp. hoefsmid, Ruiterstraat 12 Teters, H., machinist gasfabriek. Arnh. Poortwal 30 Tettero, J., kappersbediende, Langestraat 104 Terson, J., los arbeider, Kruiskamp 17 Teune, B., commies H S. M., Lange Beekstraat 5 Teunisse, W. J., opperw. huzaren, Lange Beekstraat 25 Teunissen A., arbeider H. S. M., Soesterweg 61 Teunissen, J. W., gep. rijks ambt. Schimmelp straat 22 Teunissen, Gebr., in ijzerwaren, Schimmelp.straat 22 Teuwisse, J., assistent H. S. M., Westerstraat 111 Thennings, mej. H., winkeljuffrouw, Krommestraat 4 Thiel, J. M., leeraar H. B. S., Schimmelpenninckstraat 28 Thien, J. J., Directeur Eembode, Langegracht 13 Thiery, H. H., smid, Bloemendalschestraat 66 Thiery, mej. J. E., Soesterweg 11 Thomassen, A., arbeider, Hoogeweg 78 Thomassen, Th., smid H. S. M., Appelweg 11 Thonhauser, H. J. W., wachtm. veld-art., Ruiterstraat 13 Thijs, H., onderwijzer, Krommestraat 10 Thijssen, mej. A. F. M., overste, St. Andriesstraat 15 Tiggelaven, J., poelier, Liendertscheweg 4 Tigchelaar, G., pakhuisknecht, Nicasiusdwarsstraat 6 Til, C. van, meubelmaker, Stationsstraat 13 De meubelen worden in elke stijl en hout- soort op eigen werkplaats vervaardigd. Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. Aanbevelend ALS BOVEN. Tillanus, wed., Koningstraat 25 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 196