Eysink 201 Wolfenbuttel, F., bakker en bierhuishouder, Borstraat 10 Wolff, W., Utrechtscheweg 63 Wolfson, E. A., luit. inf., Stationsstraat 31a-33a Wolfswinkel, E., fimmerman, Stellingwerfstr. 591 Wolfswinkel, Q., agent van politie, Weistraat 4 Wolfswinkel, G., in groenten, Heiligenb. weg 23 Wolfswinkel N., bediende begrafenissen, Nicasiusstraat 8 Wolfswinkel, N. landbouwer, Laaglandschsweg 36 Wolfswinkel. N fimmerman, Muurhuizen 3 Wolter en Dros, verwarmingstoestellen, Korte Beekstraat 1 Wolter, mej. J. L., muziekonderwijzeres, Zuidsingel 39 Wolter, H. J., ingenieur,fabrikant verwarmingsmid., Zuids. 39 Wolterbeek, P. S. R., (O.O.N.), gep. kapt. ter zee, P.Bothstr. 11 Wolters, J. W., luitenant inf., Schimmelpenninckstraat 37 Wolters, mej. J. W., onderw. Ind. sch., Beekesteinschel. 23 Wolters, G., werkman, Molenstraat 11 Wolters, H., bode, 't Zandgat 5 Worffel. A. H., bode van het Groene Kruis, Muurhuizen 59 Worffel H., Utrechtscheweg 60 Worffel Ezn., H., Arnhemschestraat 13 Geen betere reclame voor uw zaak, dan een advertentie in De Eemlander; meest gelezen dagblad in Amersfoort. Woudenberg, A., landbouwer, Hoogeweg 65 Woudenberg, W. van, gep. O.-I. mil., Groote Gasthuisl. 7 Woudenberg. J. N. van kleermaker, Brouwerstraat 7 Woudenberg, mej. N., naaister, Hooglandscheweg 2 Woudenberg, mej. W., naaister, Hooglandscheweg 2 Woudenberg, P., Krommestraat 29 Woudenberg, A. van, kantoorbediende, Lange Beekstr. 18 Woudenberg, G., Stoovestraat 20 Woudenberg, J., olieslager, Hooglandscheweg 15 Woudenberg, wed. A. van, Bloemendalschestraat 87 Woudenberg, H. van, kruidenier Bloemendalschestraat 62 Woudenberg, N. W. van, schoenmaker, Zuidsingel 2 Woudstra, W., luit. kol. v. Administrate, Blankenh.str. 42 Wouters, J M., schoenmaker, Lieve Vrouwestraat 41 Wouters, H., landbouwer. Lageweg 25 Wouters, A., in brandstoffen Zogstraat 6 Wouters, W.. tapijtwever, Wolkerstraat 41 Wouters, J. F., serg. maj. schrijver, 2e Kazernestraat 11 kMotorrijwielen van IV, P.K., ll,4 P.K. en 3 P.K, Voorzien van de laatste verbeteringen

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 217