6 Commissie tot bijstand voor de fabricage. W. H. Kam, (Weth.) Voorz. S. J. van Duinen A. M. Tromp v. Hoist (R.N.L.) Mr. J. K. H. de Beaufort, Seer. H. Kroes Commissie van bijstand in het beheer van de Gasfabriek en Waterleiding. W. H^Kdm, (Weth.) Voorz. D. Gerritsen. S. J. van Duinen. W. Salomons. N. Vels Heyn. J. Proper, Seer. Commissie van bijstand in het beheer van den reinigingsdienst. Ihr.J.W.A. Barchman Wuytiers, Adviseerende leden (Burg.) Voorzitter. N. Wolfswinkel Ezn. J. van der Wal Kzn. T. van Daal. A. M. Tromp van Hoist. G. Dekker, Secretaris. Commissie tot onderzoek van bezwaarschriften tegen aanslagen in de plaatselijke directe belasting naar het inkomen. A. M. Tromp van Hoist (R. N. L. J. v. d. Wal Kzn. S. J. van Duinen A. H. van Kalken. M. R. N. Oosterveen Commissie van bijstand in het beheer van het landgoed „Birkhoven". Jhr.J. W.A. Barchman Wuytiers, H. W. van Esveld, (Weth.) (Burgem.) Voorzitter. C. H. van Kalken A. M. Tromp van Hoist. R. N. L. H. Kroes Mr. Dr. J. G. Stenfert Kroese, Seer. Commissie in zake regeling van den rechtstoestand van ambtenaren en werklieden. H. W. v. Esveld (Weth.) Voorz. S. J. van Duinen D. Gerritsen C. H. van Kalken Mr. J. K. H. de Beaufort, Seer. Burgerlijk Armbestuur. H. W. van Esveld, (Weth.) 1. Ter Schuur. Voorzitter. N. Vels Heijn. B. G. Siddre. L. A. Bar. van Ittersum, seer. A. H. van Kalken. penningmeester. Commissie van bijstand bij het opmaken der cohieren van de plaatselijke directe belasting naar het inkomen. C. van der Zoo de Jong. J. van Wessum.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 22