7 Commisie van het fonds tot bevordering van de verzekering tegen de geldelijke geldelijke gevolgen van onvrijwillige werkeloosheid. D. Gerritsen, (Voorzitter). H. Kroes. R. G. Rijkens, (R. H. M. P.) Jhr. S. M. van Reigersberg- (Weth.) Versluys, Seer. Commissie van Toezicht en beheer over de Gemeente-boekerij. Dr. J. H. Moll, (President). Dr. A. H. C. van Driel, (R. 0. N.) A. C. Hovens Greve, seer. penningmeester. Gemeentearchief. Dr. H.J. Reijnders, archivaris. Jhr.R.A.P. Sandberg, adj.arch. Gemeen te-belastingen. K. van der Burg, Gemeente- E. van IJken, gekwalific. ontv. Ontvanger. van vuur-, haven- en tongeld N. G. van de Stadt, ambtenaar aan de Eembrug. ten kant. v. d. Gem.-Ontv. D. de Groot, Gem.-deurw. J. A. Hoksbergen, 1 J. Kerkhoff, Schatters. D. de Groot PO LI TIE. A. Nijhoff, Commissaris v. pol. M. A. E. Seeuwen, Insp. v. pol. S. Posthuma, Hoofd-inspecteur J. P. de Jager, Hoofd-agent. v. pol. MARKT- EN GEZONDHEIDSPOLITIE. J. D. Struve, Marktmeester. J. J. Vermey, Onder-keurm. W. J. van Haselen, Veearts, keurmeestervanveeenvleesch. HAVEN-P0L1TIE. J. W. Putman Cramer, Havenmeester. OPENBARE WERKEN. C. G. Beltman, Gemeente-Architect. J. Schulte Nordholt, Inspecteur bouw- en woningtoezicht. P. van den Hooff, le Gemeente-opzichter. D. van Schooneveld, 2e Gemeente-opzichter. P. T. M. Visser, Opzichter-teekenaar H. J. J. Radstake, (tijd.) R. W. Heere, tijd. Klerk. H. Jansen. Boschbaas. J. W. Froger, Opzichter Algemeene Begraafplaats. W. J. H. Hageman, Sluiswachter. S. A. van Kalveen, Klokkenist.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 23