9 MIDDELBAAR ONDERWIJS. Plaatselijke Commissie van Toezicht: Mr. G. van Traa, President. H. Stolp. H. de Jong, Secretaris. J. F. A. Bischoff. H. W. E. Vrijdag. Gemeentelijke Hoogere Burgerschool met 5jarigen cursus. Directeur: Onder-Directeur: F. Wesseling, (leeraar in Geschiede- nis en Aardrijkskunde. Leeraren Dr. P. K. Lulofs, (Schei- en Delfstofkunde). Dr. Th. Weevers, (Nat. historie). J. M. Thiel, (Wiskunde en Boekhouden). A. G. van Os, (Wiskunde en rechtlijnig Teekenen). A. M. Kerkkamp, (Wiskunde). H. Corver, (Natuurkunde). Dr. E. J. Beumer, (Utrecht) (Staatswetenschappen) S. G. de Vries, (Geschiedenis en Aardrijkskunde). (Nederl. Taal en Letterkunde en Geschiedenis). Dr. E. Kruisinga, (Nederl.- en de Engelsche Taal en Letter kunde en Geschiedenis). B. D. Best, (Engelsche Taal en Letterkunde). I. M. J. Hoog, (Fransche Taal en Letterkunde). J. C. A. Havinga id. id. Jac. Hovens Greve, (Hoogduitsche Taal en Letterkunde). W. Emmens, id. id. A. P. H. J. van Weezel Errens, (Handteekenen). F. Rauh, (Gymnastiek). J. C. van der Schroeff, (Leerares Gymnastiek). F. W. Ebert, Concierge-amanuensis, van Elst, Concierge. BURGER-AVONDSCHOOL. Grootehaar Jr., Directeur, (leeraar in lijn- en vakteekenen.) P. Nierop, (leeraar id.) H. J. Huurdeman, (id.) H. Moojen Jr., (hand- en vakteekenen.) A. P. H. J. van Weezel Errens, (handteekenen). C. J. F. Prins, (wiskunde). B. Veen, (Nederlandsche taal). E. H. Buijtenhuijs (id.) F. Faber, Natuur- en Werktuigkunde. H. 1J. Dijkstra, (lijn- en vakteekenen). Bode-conciergeH. Binsbergen.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 25