15 Mej. A. M. van der Meulen, (Koken en Voedingsleer, behan- deling der Wasch). Mej. C. J. ten Bosch, (Huishoudkunde, Koken en Voedings leer). Mej. R. Abrahams, (Lager Onderwijs, Ziel- en Opvoedkunde). Mej. J. Wolters, (Nutt. en Fr. Handwerken., Lingerie). Mej. S. C. J. Verweij, (Nutt. en Fr. Handwerken, Slojd.) Mej. C. J. W. Tangel, (Nutt. en Fr. Handwerken.) Mej. A. J. van Oostveen, (Costuumknippen en Naaien). Mej. C. J. E. Leinweber, (Fransch, Duitsch en Engelsch. W. A. van den Bovenkamp, (Toegepaste Natuur- en Schei- kunde). M. Kamerling, (Verbandleer en Anatomie). H. Moojen Jr., (Hand- en Vakteekenen). T. Watervis, (Boekhouden). Mej. J. L. van Dishoeck, Hoofd der Huishouding. E. C. Philippo en Echtgenoote, Concierges. AMBACHTSCHOOL VOOR AMERSFOORT EN OMSTREKEN. Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, R.N.L. (Utrecht), Eere-voorz. Bestuur. v H. J. Wolter, Voorzitter. R. Zijlstra. J. W. C. Bloem, Secretaris. A. E. Blok. F. Wesseling Archivaris. C. Prins Jr., Mr. H. J. M. v. d. Bergh, Penn. J. M. Sporry, P. van Veen Jr. L. A. Baron van Ittersum. W. v. d. Donker. L. j. W. Steenhuis. W. H. Kam. J. van der Horst. E. van Vollenhoven. Personeel. G. A. Groote Haar, Directeur. C. van Ouwerkerk, Onderw. in het Timmeren en Vakteekenen. A. Roosendaal, id. H. Kooijman, idem. H. Swagerman, Onderw. in het Machine-bankwerken en Vakteekenen. D. Mus, id. H. J. Huurdeman, Onderw. in het Smeden en Vakteekenen. P. Nierop, id. K. G. de Lange, Onderw. in het Schilderen en Handteekenen. H. H. Dijkstra, Onderw. in het Meubelmaken en Vakteekenen. H. Moojen Jr., Onderw. in het Hand- en Handvakteekenen.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 31