53 B. H. W. H. Stork, Commies-tit. der posterijen en telegrafie. R. R. Sartorius, id G. L. M. Plas, Klerk der posterijen en telegrafie. A. S. H. Brussen, J. G. Zijlstra, H. Hoi, J. van Dorssen, F. W. A. van West, S._Donner, C. A. Takes, POSTERIJEN. Voor aanteekening en frankeering, afgifte van plakzegels, postzegels briefkaarten, postzegelboekjes, alsmede voor post- bladen is het kantoor geopendop werkdagen, van, 's mor- gens 7 tot 's avonds 9. Op Zon- en Feestdagen: Voormiddag van 8 tot 9 en nam. van 1 tot 2. Voor de pakketp. op werkd. van 8 voorm. tot 9 's av. Op werkdagen van voorm. 8.30 tot nam. 3.30 zijn post- bewijzen verkrijgbaar en worden postwissels aangenomen ter verzending en uitbetaald, zoomede kwttantien ter invor- dering. Voor de Rijkspostspaarbank op werkdagen van 9 voorm. tot 9 's av. Zon- en Feestdagen van 8 tot 9 voorm. T elegrafie. Het kantoor is geopend Op alle werkdagenvan 8 voorm. tot 9 .s avonds. Op Zondagen en daarmede gelijkstaande Feestdagenvan voorm. 89 en nam. 12. 1NTERCOMMUNAAL TELEFOONDIENST. Publieke spreekcel in de wachtkamer van het Postkan- toor en aan het Stedelijk Bureau, Utrechtschestraat. NED. BELL-TELEFOONMAATSCHAPPIJ. Dr. H. F. R. Hubrecht, te Amsterdam, Directeur. C. Kraan, Chef-telefoniste. G. G. E. Kraan, Telefoniste. A. M. Enter. Telefoniste. H. van Hattum, Nachttelefonist. Het Centraalbureau is geopendOp Zon- en Feestdagen gesloten van 9—11.30 's morgens en van 2—10 s' n.m., verder nacht en dag open. Voor eene kostelooze verbinding met het Cen traalbureau zijn door het Gemeentebestuur aangewezen: het Raadhuis (West-Singel), het Bureau ven politie (Utrechtsche straat), de Gemeente-Gasfabriek (Smallepad) en de woning

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 69