Eysink Automobielen. 61 Bakker, P. de, besteller, Westerstraat 77 Bakker, mej. S. W. P., Soesterweg 11 Bakker, J., schilder, Breedestraat 52 Bakker, R., werkman, Koestraat 19 Bakker, C., schipper aan boord Groote Koppel Bal, M., hoofdconducteur H. S. M., Vlasakkerweg 18 Balfoort, L. C., conducteur N. C. S., Leusderweg 35 Baljus, M. C., vrouw van J. Westerveld, Stellingwerfstr. 36 Balk, Th., in suikerwerk, Hot 36 Balk, H. I., wasch- en strijkinrichting, Muurhuizen 25 Barbie, W., kruier, Hellestraat 77 Barbie, J., petroleumventer, St. Jorisstraat 64 Barbie. J., stalhoudersknecht, Molenstraat 29 Barchman Wuytiers van Vliet, jonkvr. H. C. J., Koninginnel. 3 Barchman Wuytiers, Jhr. J. W. A., burgemeester, Regent.-laan 2 Barendregt, wed. L., Muurhuizen 10 Barlingen, D. van, fabrieksarbeider Zogstraat 35 Barlingen, J. van, wever, Zogstraat 47 Barlingen, K. van, Koperslager, Molenstraat 35 Barneveld, D. v., sigarenmaker, Bisschopsweg 7 Barneveld, J. W., reiziger, Puntenb. laan 10 Barneveld, G. H., handelsagent, Soesterweg 27 Barneveld, G. v., koopman, Groote Gasthuislaan 31 Barneveld, J. v., stucadoor, Arnhemscheweg 130 Barneveld, W. van, winkelbediende, Bisschopsweg 4 Barneveld, wed C., Bolderstraat 14 Baron, E., Leeraar Berlitz school, Langestraat 4-6 Barreveld, P., tuinman, Kruiskamp 2 Barreveld, A. van, werkman reiniging, Driest 26 rizi Po ti-i 1 o n H of neemt tot 's half zeven Laatste Lie llclTliclIlUcr Berichten en Stadsnieuws op. Barreveld, M. van, werkman reiniging, Driest 14 Barreveld, H. J. van, werkman gem. reiniging, Driest 30 Bartelen, C., ploegbaas H. S. M., Utrechtscheweg 23 Bartelsman, C. A. H.. restaurateur Station, Stationsstraat 2 Barten, H., metselaar, Achter Luiaard 27 Bas, G J., kleermaker, Tolstraat 17 Bas, J. W. K. de luit. adj. Inf., Utrechtscheweg 88 Bas, T. G. de, ritmeester cav., van Persijnstraat 8 Bast, H., broodventer, Bisschopsweg 15 Bast, H J., handelsagent, Westsingel 10 EY5INK Verhuurinrichting van moderne automobielen in de meest luxe uitvoering.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 77