De Eemlander illustraties. Eysink Automobielen. 67 Bilderbeek, H., bierhuishoudster, Arnhemscheweg 188 Bilders, A. J., custos Gymnasium, Muurhuizen 32 Biljouw, J. H van, los werkman, Bolderstraat 26 Binsbergen, H., concierge Ambachtschool, Hellestraat 121 Binnendijk, A. van, melkslijter, Zogstraat 1 Binnendijk, J. van, melkslijter, Burgerbuurt 18a Binnendijk, H. van, in boter, kaas en eieren, L. Vrouwe- straat 39 Binnendijk, P. van, melkslijter, Hellestraat 13 Birnie, G. L. J., Oldenbarneveldlaan 5 Birnie, Mej. W. E., Zuidsingel 69 Bisschop van Tuinen, wed. K., van Campenlaan 3 Bischoff, J. F. A, kapitein inf., Paulus Buyslaan 18 Bitterling, H., werkman, Soesterweg 168 Bixerman, J., machinist, Kleine Koppel 24 Blackstone, J., arbeider, Woestijgerweg '25 Blanche Koelensmid, wed. A. A., Tuinstraat 3 Blanche Koelensmid, G, A. E., bediende boekh. Tuinstr. 3 Blank, S. M., opperw. veld, Ruiterstraat 5 Blanke, H. A., wagenmaker H. S. M., Pieter Pijperstraat 31 Blanken, G. C., aannemer, Aldegondestraat 105 Blanken, E den, klompenmaker, Langegracht 21 Blankers, M., Schoenhandel, Utrechtschestraat 46 Blaricum, C. A. van, notaris, Zuidsingel 49 Bleek, H van de, arbeider, Koestraat 34 Bleeker, J. H., arbeider, H. S. M,. Aldegondestraat 11 Bleekrode, wed. S. H., Nieuwstraat 23 Bliekendaal, A., overwegwachter, Kleine Koppel 16 Bliekendaal, A., smid H. S. M., Stellingwerfstraat 1 Bliekendaal, Chr. Corveer, Heiligenbergweg 54 Bliekendaal, P., schoenmaker, Krommestraat 61 Bliekendaal, E., schoenmaker, Hellestraat 80 Bliekendaal, H., smid, Zogstraat 33 Bliekendaal, wed. H., werkster, Breedesteeg 7 Bliekendaal, G., smid werkpl. H. S. M„ Bisschopsweg 45 Bloem, V. A. J., kapt. art., Langestraat 42 Bloem, W. Soesterweg 178 Bloem, J. W. C., oud-burgemeester, Regentesselaan 6 Bloemendal, R., arbeider, Barchman Wuytierslaan 1 Verhuurinrichting van moderne automobielen in de meest luxn uitvoering. EYSINK

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 83