Eysink Rijwielen. 69 Boersma, J., letterzetter, Hellestraat 31 Boersma, L., metselaar, Stellingwerfstraat 88 Boersma, wed. P.. Achter de Luiaard 10 Boersma, H., Achter^de Luiaard 10 Boerssen, E. J., vrachtrijder, Stovestraat 16-18 Boerssen, wed. W., Bloemendal 59 Boerwinkel, F.. varkensslager, Arnhemsche straat 19a Boerwinkel. C. Ph., Kampstraat 13 Boet, H. kap. inf. Korte Bergstraat 1 Boeijen, C. van, arbeider, Soesterweg 297j Boeijen, M. van, Kroontjesmolen 1 Bogert, J. H. v. d. machinist H.IJ.S. M. Pieter Pijperstr. 21 Boissevain, M. J., koopman, huize „Nimmerdor" Arnhem sche weg 143 Boissevain, H. J. E., Arnh. weg 143 Boissevain, F. H. (R. 0. N.) luit. kol. inf. Langestraat 14. Bokkers, H., stalknecht, Ysseltsche weg 9 Bokking, H., zadelmaker H. S. M., Arnhemscheweg 90 Boks, P., aannemer, Brouwerstraat 3 Boks, wed. E., borstelwaren, Langestraat 59 Boks, wed. D. J., Utrechtschestraat 25 Boks, D. J., timmerman, Utrechtschestraat 25 Boks, J. H., timmerman en aannemer, Utrechtschestraat 25 Bold, H. van den, schilder-ploegbaas H. S. M. Westerstr. 49 Bolk, J., notaris, Soesterweg 7 |Ap P m 1Q11H P f bevat berichten uit de Staatscrt. L'C LrfCIlllClIIUCI van denzelfden avond. Verkort beursbericht v. d. Amsterdamsche Beurs v. d. zelfden dag. Openingskoersen v. d. Londensche en New-Yorksche Beurs. Bolkestein, G., werkman, Stellingwerfstraat 15 Bolkestein, G., handelsagent, Korte Bergstraat 20 Bollerman, mej. M. E., modiste, Arnhemscheweg 22 Bolten, J. P., luitenant infanterie, Johan van Olden Barne- veldlaan 1 Bomas, B., boekhouder, Kampstraat 33 Bondt, C. de, leerling machinist, Stellingwerfstraat 22 Bonk, J., gep. off. van gezondh. 0. I. Leger, Lange Berg straat 13 Bonnier, G. H. J., in galanterieen, Heiligenbergweg 4 Bonsel, J., handelaar in wild, Kruiskamp 61 Bonsel, E. P. M., werkman, Lieve Vrouwenkerkhof 3 Prinses Julianapl. hoek Leusderw. Emailleeren, Vernikkelen, Stallen, Abonnement voor schoonhouden. EYSINK.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 85