Eysink Rijwielen. 73 Brandse, L., timmerman, Bisschopsweg 78 Brandsen, D. P., strijkinrichting, Pieter Bothstraat 4 Brandsen, J., kleermaker, Havik 19 Brandsen-Schimmel, J., machinale breiinrichting, Havik 19 Brandsen, Th., Havik 35 Brandsen, Wed. F., baker, Aldegondestraat 53 Brandsen, G., koopman, Groote Haag 29 Brandsen, T., werkman gemeente-reiniging, Groote Haag 22 Brandsen, T., werkman, Groote Haag 35 a Foftl 1 Vk fl r\ At" tot s av. half zeven Laatste L/C LrCllllCillUCI Berichten en Stadsnieuws op. Brandsen, Th. H. G., sigarenhandel, Langestraat 12. Brandsen, W., tabakskerver, St. Andriesstraat 28. Brandsen, W. A., slager, Vijverstraat 17 Brandsen, H., arbeider H. S. M. Bisschopsweg 41 Brandsen H., werkman, Zuidsingel 25 Brandsen, W. arbeider, Wolkerstraat 33 Breda, K. F. E. van, gep. militair, Puntenburger laan 14 Bredeau, P. G. J., bakker, Leusderweg 36 Brederode, wed. C. L., Muurhuizen 81a Bree, E. de, varkensslager, Kampstraat 23 Bree, F. de, landbouwer, Achter Luiaard 33 Bree, Bertha, de, Achter Luiaard 16 Bree, F. de, timmerman, Achter Luiaard 22 Bree, G. de, arbeider, Kroontjesmolen 4 Bree, G. G. H. de, ambtenaar H. S. M. Soesterweg 40 Bree, J. wed. de, Achter Luiaard 18 Bregonje, E., stafmuzikant, le Kazernestraat 5 Bremer, G. v. d., wagenmaker H. S. M., Brouwerstraat 13 Bremer, mej. A. E., Weversingel 28 Brenk, G. C. van, metselaar, Monnikenpad 37 Briel, P. J. van den, luit. inf., Bergstraat 43 Briet, P. C. H., landmeter, Lid van den Gemeenteraad, van Campenlaan 5 Brilman, H. L.. gep. militair, Isseltsche weg 15 Brinck, W. A., direct, eener gasmeterfabriek, Hoogl. weg 16 Brink, A. van den, bloemist, Soesterweg 73 Brink, B. N. van den, Oude Soesterweg 8 Brink, J. v. d., kruidenier, Schimmelp. straat 21 Brink, wed. W. v. d., Arnh. weg 196 Brink, D. van den, bierbrouwer, Soesterweg 44 Prinses Julianapl. hoek Leusderw. Sedert jaren bekend als soliede en sierlijk. Uitgebreide sorteering toebehooren voor rijwielen. EYSINK.

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 89