76 Bnig, J. van den, opperman, Kruiskamp 89 Brug, A. H. van den, timmerman, Kruiskamp 89 Brug, wed. W. van den, melkslijtster, St Agathastraat 21 Bruggencate, J. C. ten, ambtenaar t. secretarie, Tuinstr. 12 Brugmans, S. N., schoenmaker, Bisschopsweg 13 Bruin, mej. G. Hellestraat 20 Bruin, G. J. de, stucad.oor, Stellingwerfstraat 8 Bruin, L. H. de, seinhuiswachter H. S. M., Stellingwerfstr. 2 Bruin, J. de, landbouwer en melkslijter, Koningstaat 48 Bruin, mej. M. J. de, naaister, Nieuwstraat 5a Bruine, mej. A. M., Utrechtschestraat 26a Bruinekool, P., spoorbeambte, Bisschopsweg 69 Bruining, W. J. C. scheik. H. v. Viandenstraat 28 Brul, C. v. d., bierhuishouder L. Vrouwenkerkhof 4 Brummelen, A. H. v., Soeterweg 124 Brummelen, W. van, arbeider gemeente reiniging, Driest 8 Bruns, J. C. adj.-onderoff. inf. kazerne III Brusewitz, C. F., ambtenaar N. C. S., Stationsstraat 21a Brussen, A. S., klerk posterijen, Puntenburgerlaan 18 Bruijn, J. de, bamboewerker, Langestraat 78 Bruijn, wed. W. de, Koningstraat 87 Bruijn, P. J. de, chef de bur. vrachtg. kant. N C. S., Havik 22 Bruijn, F. H. de, adjud.-onderoff. inf. kazerne II Bruijn, mej. M. G. de, onderwijzeres, Zuidsingel 4446 Bruijn, mej. J. M de, Utrechtschestraat 37a Bruijn, B. M. de, mej. assist.-apothek., Langestraat 118 Bruijn, R. L. E. de, Nieuwstraat 19 Bruijn, K. L., huisbew. Utr. weg 121 Bruijn, J. de, Arnhemscheweg 94 Bruijn, G. F. G. de, leeraar gymnasium, Nieuwstraat 19 Budding, C. timmermansknecht, Dalstraat 6 Bueren, J. D. Lammerts van, in meubelen, vendumeester, Langestraat 108 Buhlmann, G. A., (R.N.L.) (R.O.N.) (O.L.B.) (L.Z.Pd, gene- raal-majoor commandant der 4e divisie inf., Blankenh.str. 2 Buhrman, W. F., baas-fitter, Smallepad 4 Buisman, H. bleekersknecht, Heiligenbergweg 20 Buikema, mej. W. verpl. Kinderzorg, Arnh. weg 55 Buitenbos, A., conducteur H. S. M., Westerstraat 5 Buitenhuis, D., tuinknecht, Hoogestraat 14 Buitenhuis, D. G., koetsier Amersf. tram, L. Beekstraat 9 Buitenhuis, H., arbeider, Soesterweg 221 Buitenkamp, W., sigarenmaker, Achter de Kamp 34 Buitink, wed. A.,. Bloklandstraat 2 Bulder, P., lantaarnopsteker, Koningstraat 79 Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 92