De Eemlander 80 Colenbrander, A. Th., luit. cav. Langestraat 52 Colenbrander, H. machinist, Oude Soesterweg 10 Colk, W. v. der, wagenl. H. S. M. winkelier, P. Pijperstr. 1 Collee, J., wildvanger, Annastraat 1 Collet, C. schilder, Paternosterstraat 14 Collet, H., H., stadswerker, Spieringsteeg 6 Collet, H., werkman, Eemstraat 33 Collet, A. J., Molenstraat 23 Colmjon, Th. werkman, Hellestraat 43 Colmjon, A. v., schoenmaker, Kl. Spui 28, Kl. Koppel 16 Colijn, C., schaalknecht H. S. M.. Soesterweg 248 Colijn, 13. sjouwer werkplaats H. S. M., Soesterweg 248 Comijn, F. P.. slaapsteehouder, Hellestraat 35 Comijs, J. procuratiehouder. St. Andriesstraat 2 Concordia-Societeit, Langestraat 113 Cooten, D. C. v., bankwerker H. S. M., Nicasiusdwarsstr. 15 Corbaat, C. schoenmaker, Koningstraat 49 Corndewal, H., kruidenier, Flierbeekstraat 3 Cornelisse, wed. H., Koningstraat 83 Cornelisse, wed. J. B., Zand 2 Cornelisse, J. B., schoenmaker, Westsingel 32 Cornelisse, J. S., timmerman, Achter de Pothkamp 5 Costerus, J. P., ass. kok opvoedingsgesticht, Tolstraat 18 Couvee, A. C.. Korte Bergstraat 18 Couwenberg. G. L., grondwerker, Stellingwerfstraat in Cox, H. Th., directeur Holl. stoomb. maatsch. Utr. weg MO Cozijnse, E. arbeider, Noordstraat 4 Craandijk, mevr. J. B., v. Campenlaan 6 Craanen, G. B., in petroleum, Bisschopsweg 79 Craanen, wed. G., Nicasiusdwarsstraat 2 Cramer, W. B., wachtmeester, Ruiterstraat 7. Cranenburg, J., turfventer, Eemstraat 36 illustraties Cremer, C. M inspecteur dir. belastingen, Utr. weg 98 Cremer, A., opperwachtm. huzaren, Ruiterstraat 16 Creutz, bar, E. A. F., le luit. cav. Heiligenbergweg 25 Crewel, J. van, particulier, Arnhemscheweg 25 Cronau, J F timmerman Soesterweg 327 Croockewit, W.Azn. W. Bergstraat 39 Cruyff, R., gep. leeraar handteekenen H. B S Hot 17 Cubels, D. H. A. opperwachtm. adm cav. Heiligenbergw. 9 Cubels. S. H. A., opperwachtm. cav.. Pieter Bothstraat 15- Krumeich's Inmaakpotten met Metalen Ccksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure„Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1912 | | pagina 96