Amersfoortsch Dagblad 99 Dieen, G. van, sigarenmaker, Koningstraat 115 Diederichs, wed. M. Lange Beekstraat 28 Diederichs, W., Lieve Vrouwestraat 19 Dieges. P.. journalist, Breedestraat 46 Diekerhof A. B. handel in aardappelen Schimmelp. kade 7 Diekerhof, G. J. handel in aardappelen, Schimmelp.kade 7 Diemen Sr., J. van, Aldegondestraat 78 Diemen Jz., J. van, timmerman, Aldegondestraat 78 Diemont, A., le luit. cav., Paulus Buijslaan 5 Diermen, H. van, Hoogstraat 12 Diermen, L. van, pakhuisknecht, Veldstraat 7 Diest, J. van, opperman, Wolkerstraat 4 Dieterink, B., Vlasakkerweg 32 Dieters, A. F., stucadoor, Achter Luiaard 37 Dieters, H., Hellestraat 27 Dieters, C., timmerman, Groote Gasthuislaan 23 Dieters, wed. J., Appelmarkt 19 Dieters, Chr., gep. mil., Oliesteeg 7 Difere, mej. H. C. C. L., Nieuwstraat 15 Diggele, A. van, winkelbediende, Langestraat 46 Dil, K. F., kapitein infanterie, Lange Bergstraat 21 Diphoorn, R. H., wagenlichter H. S. M., Stellingwerfstr. 11 Dirksen, B., lantaarnopsteker, Bloemendalschestraat 85 Dirksen, G., Lange Beekstraat 12 Dirksen, E., rijknecht, Wolkerstraat 2 Abonneert U op het De Eemlander. Bureau: Utrechtschestraat No. 1 Telefoon Interc. No. 66 Dingmans, W., wachtm. cav., Kazerne Bereden Wapens Dirkmaat, P., winkelbediende, Langestraat 39 Dishoeck, mej. J. L. v., Hoofd der huish. Industrie en huis- houdschool, Beekesteinschelaan 23 Ditzhuizen, F. A. Th van, fabrikant, van Persijnstraat 81 Dullaert, H. L. B. procuratiehouder, Breedestraat 46 DisselRamondt, mevr. A. J. v., Prinses Marielaan 16 Dissel, mej. G. E. van, onderwijzeres, Prinses Marielaan 16 Dodenhuis, P. E., klerk H. S. M., Pieter Pijperstraat 4 Doesburg, J. v., poetser H. S. M. Nicasiusstraat 10 Dom, De, in heerenkleeding, Utrechtschestraat 50 Dohna, A., kapitein infanterie, Korte Bergstraat 3 Dommelen L. van, onderwijzer, Schoutensteeg 1 Dommisse W. J., gep. mil., Leusderweg 140 Donath A. F., Utrechtscheweg 68 Donath, J. J Commies H. S. M., Utrechtscheweg 68

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 109