119 Hamers P. J., fabrikant, Lange Bergstraat 3 Hamers. J. A., Langegracht 1 HamersBotti, wed. P. J., Nieuwstraat 11 Hamers, wed. M., Spieringsteeg 12 Hamersveld, C., letterzetter, Kampstraat 20 Hamersveld, H. van, landbouwer, Hoogeweg 63 Hamersveld, mej. H. van, naaister, Kreupelstraat 3 Hamersveld, F. H. van, schoenmaker, Kleine Spui 56 Hamersveld, J. van, tapper, Utrechtschestraat 6 Hamme, R. C. v. d., schoenmaker, Stellingwerfstraat 68 Hammen, W. J. van der, Soesterweg 203 Hammer, E., sigarenmaker, Teutstraat 3 Hamming, mej. A., modiste, Nieuwe weg 1 Hamming, wed. S., Nieuwe weg 1 Hamwijk, P. J. J., wagenlichter, Westerstraat 21 Hanken, mej. E G., Schimmelpenninckstraat 62 Hanselaar, A., in modes en kleermaker, Korte gracht 21 Hanlo, L., in effecten, Korte gracht 8 Hardeman, wed. C. A., bierhuishoudster, Molenstraat 16 Hardeman, wed. F., Aldegondestraat 91 Flardeman, K., sigarenmaker, Koningstraat 115 Hardeveld, A. van, winkelbediende, Langstraat 39 Haremakers, J. G., kapitein inf., Hendrik v. Viandenstraat 5 Haring, J. C., sergt. inf., Leusderweg 24 -Harms, H., koetsier, chauffeur, Utrechtscheweg 5 Harpen, j. van, pensionhouder, aannemer, Utrechtschew. 97 Harperink, wed. J. B., St. Andriesstraat 15 Harperink, B. J. j., r.-k. priester, Barchman Wuijtierslaan 13 -Hart, M. J. 't, vader ger. weeshuis, Hoogeweg 2 Hart, J. van der, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 5 Hartel, mej. A. M., Barchman Wuytierslaan 96 Hartel, mej. J., Barchman Wuytierslaan 96 Hartel, mej. J. D., Barchman Wuytierslaan 96 Harten, H. van, arbeider, Breedestraat 15 Harten, G. van, koetsier, Beekesteinschelaan 46 Harterink, D., Schimmelpenninckkade 6 Harterink, A. M., candidaat-notaris, Pieter Bothstraat 8 Harthoorn, mej. W., onderwijzeres, Beekesteinschelaan 9 Harting, wed. D., Muurhuizen 5 Harting, F., gep. hyp. bewaarder, Arnhemscheweg 17 Hartingsveld, G. van, onderw Rijksopvoedingest., Bergstr. 23 Hartkamp, J., emer. predikant, Appelmarkt 10 Hartman, wed. M., Lieve Vrouwekerkhof 3 Hartman, J koopman, St. Janskerkhof 19 Hartman, J., koetsier, Arnhemsche Poortwal 17 KRUMElCH's INMAAKPOTTEN met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 129