120 Hartman, J., arbeider, Woestijgerweg 29 Hartman, Th. H., agent van politie, Nicasiusdwarsstraat 13 Hartman, J. C., Weverssingel 28 Hartman, Th. J., in melk en eieren en boter, Weverssingel 9 Hartog, H. C. den, onderwijzer, Achter Luiaard 36 Hiartog, mej. A. G. M., onderwijzeres, Achter Luiaard 36 Hartogh, J., werkman Amersfortia, Driest 20 Hartogsveld, S., timmerman, Hellestraat 94 Hartogsveld Sr., J. van, Monnikenpad 27 Hartogsveld Jr. J. van, timmerman H. S. M., Bisschopsw. 79 Hartogsveld, N., Gaslaan 22 Hartogsveld, S., gruttersknecht, Kruiskamp 31 Hartskamp, G. W., agent van politie, Aldegondestraat 73 Haselen, W. H. van, veearts, Korte Bergstraat 5 Haselen, H. v., graanhandel, Groote Koppel 5 Haselen, mej. F. P. van, Arnhemschestraat 10 Haselen, Herm. P. van, Correspondentschap Nederl. Bank, Muurhuizen 11-13 Haselen, P. H. v., makelaar in assurantien, Korte Beekstraat 2 Haselen, A. van, Puntenburgerlaan 11 Haselen, A. A. van, boekhouder, Puntenburgerlaan 11 Haselen, mej. J. C. van, Havik 11 Haselen, wed. W. van, in kruidenierswaren, Arnhemschestr. 10 tlaselen P. Hzn., W. van, Woningbureau, Directeur Amersf. begrafenisvereen., Telefoon 218, Soesterweg 24 Haselen, mej. W. H. van, Arnhemschestraat 10 Haselen, mej. R. H., Utrechtschestraat 32 Haselen, mej. J. C. van, Utrechtschetraat 32 Hassel, W. van, onderwijzer, Kampstraat 3 Hasselaar, mej. A. S., Utrechtschestraat 26a Hasselman, H. D. S., luit. veld-art., Kamperbinnenpoort 1 Hassing, wed A., Soesterweg 16 Hassing, A., in militaire equipementen, Arnhemscheweg 24 Hassink, H. J., stadswerker, Achter 't Oude Weeshuis 3 Hattem, H. van, arbeider, Flierbeekstraat 6 Hausel, K. F., sergeant-majoor, Puntenburgerlaan 38a Haver, L., militaire kleermaker, Tolstraat 19 Haverkamp, H., arbeider, Valkestraat 3 Haverkorn, S., adj.-ond.-adm., Infanteriekazerne I Hazekamp, mevr. C. C. Kempen, Beekensteinschelaan 4 Havinga, J. C. A., leeraar H. B. S., van Campenlaan 8 Hazel, B. v. d., landbouwer, Driest 34 Hazel, A. van de, warmoezenier, Driest 34 Hazel, B. v. d., steenhouwer, Monnikenpad 20 Hazelaar', H., metselaar, Bisschopsweg 39 Hazelaar, W., olieslager, Utrechtsche poortwal 5 Hazelaar, W., schoenenmagazijn Utrechtscheweg 50 Hazelaar, W. A. J., winkelbediende Hessenstraat 1 Hazelaar, J., winkelbediende, Aldegondestraat 29

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 130