121 Hazelaar, J. pakhuisknecht, Muurhuizen 69 Hazelaar, J., bleeker, Wolkerstraat 6 Hazendonk, N.. onderwijzer, Puntenburgerlaan 36 Hazenberg, mevr. L.. Arnhemschestraat 5 Hazevoet, Mej. J., kinderverpleegster, Arnhemscheweg 55 Hebing, H. J., kantoorbediende Utrechtscheweg 117 Hebing, L. G., tapper, Groenmarkt 16 <T Heddema, J., arbeider, Dalstraat 9 Hedel, A. A. van, onder-kapelm. Ve inf. brig., Parallelw. 22 Heek, P., arbeider, Soesterweg 247 Heemst, J. van, smid, Kazerne bereden wapens Heerd, M. van, sigarensorteerder, Westerstraat 81 Heerde, G. A. G. L. van, adj.-onderoff. Infanteriekazerne IV Heerdt, F. E., baron van, le luit. cav., Blankenheimstr. 2 Heere, wed. A., Molenstraat 12 Heere, R., suikerbakker, Hof 16 Heere, C., stadswerkman, Eemstraat 23 Heere, G. W., timmerman, Arnhemscheweg 148 Heere, A., arbeider, Soesterweg 98 Heere, wed. W., in kruidenierswaren, Hellestraat 63 Heere. IJ., in brandstoffen, Teutstraat 50 Heeres, T. timmerman, Korte Bergstraat 14 Heere, B., sergt.-maj., Inf. Kaz. IV Hees, 1. van, pakhuisknecht, Bloemendalschestraat 57 Hees, I. J. van, filiaal S. de Wit, Langstraat 36 Heetjans, H. kapt. genie, Wijersstraat 7 Hegeman, H. E., gepensionneerd militair, Oude Dievenweg 9 Hegge Zijnen, J. H. van der, luit.-kol. gen. staf, IVe divisie Korte Bergstraat 19 Hehenkamp, H. B., beddenmagazijn, Langestraat 63 Hehenkamp, C. W. C. G., firma Hehenkamp Co., Heeren en Kinderkleeding, Langestraat 50 Heide, P. van der, arbeider. Soesterweg 222 Heide, W. van der, rijknecht Teutstraat 5 Heiden, W. van der, opperman, Teutstraat 39 Heiden, wed H. van der, Oldenbarneveldsteeg 1 Heideveld, H., rangeerder H. S. M., Soesterweg 109 Heilijgers, J., timmerman, Woestijgerweg 26 Heilijgers M. E. J. C., tapper, Groote Haag 1 Heilijgers, N., houtdraaier, Groote Gasthuislaan 43 Heilijgers, H., timmerman, Krommestraat 32 Heilijgers, wed. H., Kleine Haag 2 Heilijgers, B., schoenmaker, Bloemendalschestraat 34 Heilijgers N. H., klerk Phoenixbrouwerij. Bloemed. st. 34 Heilijgers Nic. Gr. Gasthuislaan 43 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekjeeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 131