127 Hofland, J., kruidenier, Varkensmarkt 3 Hofland, W., remmer H. S. M., Woestijgerweg 22 Hofland, B., in turf en hout, Teutstraat 35 Hogervorst, A., majoor inf., Hendrik van Viandenstraat 3 Hogervorst, H. C., winkelier en rangeerder H. S. M., Arn- hemschestraat 31/33 Hogeveen, J., ledersnijder, Krommestraat 22 Hoksbergen, A., tapper, Weverssingel 26 Hoksbergen, G., landbouwer, Heiligenbergweg 48 Hoksbergen, H., landbouwer, Birkt 3 Hoksbergen, J. A., bamboebewerker, Aldegondestraat 93 Hoksbergen, H., St. Annastraat 10 Hoksbergen, J. A., hoofdconducteur H. S. M., Borstraat 6 Hoksbergen, J., slagersknecht, Bloemendalschestraat 70 Hoksbergen, R., arbeider, Arnhemscheweg 115 Hoksbergen, R. bierhuishouder, Schimmelpenninckstraat 2 Hoi, H., arbeider spoor, Soesterweg 230 Hoi, H., klerk der posterijen, Krommestraat 12a Hoi, C. W., meubelmaker, Westsingel 1 HoiHartman, wed. J. C., in schoenen en laarzen, Utrecht- schestraat 8 Hoik, J. L. H. van, majoor der genie, Blankenheimstraat 4 Hollak, B portier rijks opv. gest., Westerstraat 2 Holland, M. van agent van poliitie, Aldegondestraat 57 Hollander, W. S de typograaf Kroontjesmolen 4 Hollander, A., kleermaker, Withoosstraat 6 Hollander, Ds. K. den, pred. Herv. Gem., H. v. Viandenstr. 35 Hollert, directeur hotel pension „Birkhoven", Soesterweg 308 Holmer, J. D., kantoorbediende. Soesterweg 1693 Holster, A. P. C., agent van politie, Soesterweg 61 Holsteyn, mej. C., onderwij'zeres, Schimmelpenninckstraat 25 -* Holthe, jonkvr. E. J. v, Schimmelpenninckstraat 42 Holthe, jonkvr. P. A. v. Schimmelpenninckstraat 42 Holtman, G. A., ploegbaas, Kruiskamp 25 Holtman Sr., J., lampenist H. S. M., Soesterweg 75 Holtman Jr., J., bankwerker H. S. M., Vlasakkerweg 22 Holtman, H., sigarenmaker, Oliesteeg 6 Homans, H. schipper, Hooglandscheweg 23 Homburg, G., arbeider, Barchman Wuijtierslaan 9 Hontele, L. J., bouwondernemer, Kruiskamp 19 Hoofd, J., landbouwer, Groenesteeg 2 Hoofd, J., opperman, Dalstraat 17 Hoofd, wed. L., landbouwer, Groenesteeg 2 Hooff, J. van 't, winkelbediende, Kleine Koppel 26 Hooff, J. v. d., drogist, Langestraat 107 [P/ru KRUMEICH's INMAAKPOTTEN met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure„Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 137