Luxe Brood Koek-enBanketbakkerij DE VLIJT Kampstraat No. 34 Amersfoort Levert uitsluitendprima, le kwaliteit MELKBROOD in elken gewenschten vorm J. C. KAMPHORST 137 Kamphorst, T., arbeider, St. Agathastraat id Kamphorst, J. C., bakker, Kampstraat 34 Eenigst adres voor de echte Botersprits en Zandkoekjes Onder minzame aanbeveling, Kamps, wed. W. F., Arnh. weg 26 Kamsteeg, J., smid, Leusderweg 18 Kant, W. van de, klompenmaker, Eemstraat 30 Kanter, C. M. de, gep. luit.-kol.-intendant, v. Oldenb. laan 36 Kaper. W., portier H. S. M., Soesterweg 42 Kapper, A., sergt. le kl. inf., 3e Kazernestraat 13 Kapteijn, G koetsier, Zuidsingel 27 Karel, mej. A., onderwijzeres. Zuidsingel 44-46 Karels, K. W., sergt. le kl., Inf. Kazerne II Karreman, P. J.. Kruiskamp 67 Karsbergen, J. C. van, stalbaas Amersf. tram, Utr. weg 7 Karsbergen P. van, metselaar, Achter Luiaard 53 Kaspers, W. G., schilder, Stellingwerfstraat 16 Kaspers, L. A., letterzetter. Leusderweg 8 Kaspers G. W. schilder, Leusderweg 6 Kaspers A., schilder en kruidenier, Muurhuizen 103 Kaspers G., tapper en behanger Westsingel 15 Kaspers, J. A., behanger en stoffeerder, Kampstraat 30 Kas, J., Utrechtscheweg 81 Kat, C. A. onderwijzer, Krommestraat 36 Kater, F. A. L landmeter, Joh. v. Oldenbarneveldlaan 6 Katerberg, A. sergt.-maj. inf.. 3de Kazernestraat 2 Keeken B. van smid H. S. M., Kruiskamp 105 Keeken mej. C. van, Breedestraat 67 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileereiuL en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier'.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 147